SPIN

Jednak nie będzie rewitalizacji parku

Aneta Borkowska wtorek, 18 grudnia 2012, 22:22 Aktualnie, Wydarzenia

Niestety wszystko wskazuje na to, że siedlczanie mogą zapomnieć o rewitalizacji miejskiego parku Aleksandria.

W związku z tym, że miasto nie podpisało umowy z  Województwem Mazowieckim na dofinansowanie inwestycji na najbliższej sesji miejskiej (28 grudnia) radni będą głosować nad uchyleniem listopadowej uchwały o zaciągnięciu kredytu na sfinansowanie remontu. Przypomnijmy, że miasto na tą inwestycję miało zaciągnąć kredyt do wysokości 15 mln zł.

ab

12 komentarzy

 1. licealista dodano 9 lat temu

  Słuszna decyzja radnych. Po co wywalać 15 mln na park. Tę kaskę lepiej dać Pogoni Siedlce, która ma przejściowe kłopoty ze sponsorami. Dobrze, że radni nie wpakują kasy w jakieś krzaki i gawrony co robią na głowę.

 2. tak dodano 9 lat temu

  pogon? dajcie sobie spokoj z pogonia

 3. MKS dodano 9 lat temu

  Z tobą damy sobie spokój. Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie rób zbędnych wpisów,

 4. robson dodano 9 lat temu

  szkoda, gawrony gawronami, ale przydałoby się takie przytulne i bezpieczne miejsce w mieście, żeby człowiek miał gdzie z dziećmi iść na spacer

 5. ende dodano 9 lat temu

  Trochę lipa, bo park mógłby być niezłą wizytówką tego miasta.

 6. tak dodano 9 lat temu

  lepiej to przeznaczyc na hale widowisko-sportowa

 7. kris dodano 9 lat temu

  a jeszcze lepiej przeznaczyć to na nagrody dla pana prezydenta i jego pupilków na wysokich stołkach.

 8. luuuuuudzie dodano 9 lat temu

  Ludzie, macie jedyny park w mieście, jedyne miejsce gdzie jest jakiś malutki ekosystemik i możecie się w nim chociaż odrobinę dotlenić i oderwać od tego całego zgiełku. Ci którzy pomyślą że to G prawda niech sobie pospacerują pare razy w tygodniu po parku albo innych zalesionych miejscach i zobaczycie że Park w środku miasta to cenna sprawa. Po drugie Wasze dzieci go uwielbiają latem, a nawet zimą gdy sadzawka zamarza i mogą zjeżdżać z pagórków na jabłuszkach. Wystarczy odrobinę refleksji…

 9. Siedlczanin bis dodano 9 lat temu

  Nie rozumiem czemu ma służyć ten ogromny parkan i… koszt tej inwestycji. Chyba, że w zamyśle architekta ma to być spacerniak dla więźniów. Ca 3 m wysokości z metalowymi, kutymi wypełnieniami m. żelbetowymi słupami (wraz z fundamentem) zagłębionymi w ziemię sporo poniżej strefy przemarzania i beton bodaj B39? Na bunkier OK, ale zwykłe ogrodzenie… nic dziwnego, że 15 ml. zł "trzeba". Inwestycja, jak w pomnik "rury" na Nowych Siedlcach.

 10. siedlczanka dodano 9 lat temu

  Oby nie było kolejnego pomnika, bo chodzą słuchy, że miasto ma ochotę uhonorować p. Kaczyńskiego.

 11. Siedlczanka 5 dodano 9 lat temu

  I park potrzebny i "Pogoń" też. Może w przyszłym roku zrealizują się życzenia. Idą święta. Wszystkiego najlepszego dla siedleckiej pogoni i dla ludzi chcących zrewitalizować park.

 12. ddd dodano 9 lat temu

  Chyba pilniejszy jest remont "żółkiewskiego" nie sądzicie?może by tak w końcu zająć się tym budynkiem?!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?