SPIN

Zamiast PUKu lokalami będą zarządząć Kielce

Aneta Borkowska środa, 2 stycznia 2013, 16:08 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (1 stycznia) nastąpiła zmiana firmy administrującej lokalami komunalnymi miasta. W wyniku przetargu funkcję przejęło Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w Kielcach. Do tej pory było to Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Siedlcach.

Wszelkie sprawy związane z użytkowaniem lokali mieszkalnych i użytkowych w budynkach będących w zasobie Miasta Siedlce należy zgłaszać osobiście w siedzibie Przedsiębiorstwa lub listownie na adres: ul. Bohaterów Getta 2, 08-110 Siedlce, mailowo: filia-siedlce@pgm.kielce.pl lub telefonicznie pod nr 25 786 07 25. Pełniony jest także dyżur całodobowy pod numerem: 781 813 734.

źródło: UM / opr. ab

7 komentarzy

 1. hm dodano 9 lat temu

  ojej ale heca

 2. obserwator II. dodano 9 lat temu

  Już kiedyś tak było,że PUK został zastąpiony inną firmą i co wyszło z tego-powrót do PUKu po jakimś czasie.Komu zależ na robieniu jaj z mieszkańców.Może to już podejście pod przetarg na wywóz śmieci w mieście?Panie prezydencie może to Pan wyjaśnić mieszkańcom.

 3. ewa dodano 9 lat temu

  niepotrzebny chaos, narazie efekt jest taki że brud na klatkach schodowych w wokół budynków, ciekawe po co to wszystko.
  Bezrobocie w mieście to jeszcze do Kielc niech idą nasze pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Lola dodano 9 lat temu

  Zgadzam się z Ewą – byłam wczoraj u babci – takiego syfu na klatce i przed kamienicą jeszcze tam nie było…

  Gratulacje P Prezydencie dalej wspierajmy lokalny rynek, a jeszcze trochę i będziemy mieli miasto wymarłe jak na śląsku… Pec kiepsko, Mostostal jeszcze gorzej – gdzie mamy pracować???

  Odliczajmy każdy dzień do przyszłych wyborów i głosujmy mądrze!!!!!

 5. siedlczanka dodano 9 lat temu

  ci z kielc niech się wynoszą do siebie a nie wpieprzają się z butamido siedlec konowały jedne zabierają ludziom prace szarłatany

 6. Endriu dodano 9 lat temu

  Zaczęli od kombinacji przy przyjmowaniu do pracy na umowę śmieciową i chyba oprócz tego to nie mają innych atutów .Obym się mylił.

 7. Anonim dodano 7 lat temu

  Dziadostwo i tyle niczym się nie interesuja

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?