SPIN

POLICJA: Ukradła kosmetyki za 300 zł

Aneta Borkowska czwartek, 3 stycznia 2013, 11:42 Aktualnie, Wydarzenia

Wczoraj (2 stycznia) dyżurny siedleckiej komendy przyjął zgłoszenie, iż w jednej z drogerii nieznany sprawca dokonał kradzieży kosmetyków. Na miejsce natychmiast udała się załoga interwencyjna.

Funkcjonariusze szczegółowo ustalili przebieg zdarzenia i sprawcą kradzieży okazała się 52-letnia  mieszkanka Siedlec, która schowała kosmetyki do swoich dwóch toreb, po czym nie płacąc za nie, wyszła ze sklepu. Ponadto, w trakcie wykonywania czynności policjanci znaleźli przy 52-latce inne kosmetyki, na które kobieta nie miała żadnego dowodu zakupu.

Dalsze postępowanie w tej sprawie wykaże, czy artykuły te  pochodzą z kradzieży. W dniu wczorajszym kobiecie został  przedstawiony zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

autor: sierż.szt. Edyta Barycka, KMP Siedlce

Komentarze (1)

  1. praworządny dodano 9 lat temu

    która pani ma przy sobie paragony lub faktury na kosmetyki, które nosi w torebce ? Zakładam, że wszystkie mają takie dokumenty w domu 🙂 i to przez 5 lat od daty zakupu !

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?