SPIN

POLICJA: Wspólne patrole ze Strażą Miejską

Aneta Borkowska wtorek, 8 stycznia 2013, 15:19 Aktualnie, Wydarzenia

Na podstawie porozumienia zawartego w sierpniu 2012 roku pomiędzy prezydentem miasta, Wojciechem Kudelskim, a komendantem policji podinsp. Markiem Fałdowskim od stycznia 2013 siedleccy policjanci oraz strażnicy miejscy rozpoczęły wspólne partole miasta.

Każdego dnia patrole te będą kierowane w miejsca najbardziej zagrożone według aktualnych analiz bezpieczeństwa, a także sugestii mieszkańców. Łączony patrol będzie można spotkać m. in. w rejonie parku miejskiego, targowicy miejskiej oraz siedleckich placówek oświatowych.

Funkcjonariusze będą interweniować w takich sprawach, jak spożywanie alkoholu w miejscach publicznych, akty wandalizmu, wagary uczniów i w każdym innym naruszającym obowiązujące normy prawne.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

7 komentarzy

 1. jim dodano 9 lat temu

  zapraszam na NŚ – skończa im się kartki w bloczkach mandatowych dla parkujących na trawnikach, przejazdach i ścieżce rowerowej.

 2. gip dodano 9 lat temu

  Niech się czasami przejdą pod "Elektryk" w godzinach nauki. Od dymu z papierosów palonych przez tabuny uczniów brakuje tam powietrza!!!

 3. siedlce dodano 9 lat temu

  Tak było w Stanie Wojennym, patrole ZOMO i Milicja.

 4. Widz dodano 9 lat temu

  Szukają pracy dla strażników

 5. Teodor dodano 9 lat temu

  Zapraszamy także w okolice ZSP nr 2 i ZSP nr 3. Mandaty dla palącej młodzieży mogą zdecydowanie poprawić stan kasy miejskiej.

 6. ! dodano 9 lat temu

  Tak, i dajcie pracę tym policjantom co całymi dniami pilnują cmentarza na ul Cmentarnej.

 7. straz miejska sztuczy twor! dodano 9 lat temu

  Po co to utrzymywac, zeby kilku kolesi mialo prace? Pieniadze te mozna wykorzystac na zdrowie , oswiate, mamy policje i to wystarczy, ale nie w tym grajdolen tu trzeba obsadzac swoich, eh

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?