SPIN

Koncert „The nature of dance”

Aneta Borkowska sobota, 12 stycznia 2013, 19:02 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 20 stycznia o godz. 18. do sali „Podlasie” na koncert „The nature of dance”.

Człowiek, natura i taniec to elementy, które przenikają się, są nierozerwalnie ze sobą związane. Niektórzy twierdzą, że zdolność do tańca uwarunkowana jest biologicznie. Możemy tak twierdzić przyglądając się małym biegającym dzieciom, które zakreślają kółko i podskakując okazują swoją radość. Człowiek, który potrafi tańczyć, żyje w zgodzie ze swoją naturą.

Jaka jest natura tańca? Rozważania na temat natury, natury człowieka, natury tańca za pomocą języka tańca i ruchu to propozycja Joanny Woszczyńskiej oraz Alternatywnego Teatru Tańca LUZ z Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach.

Wystąpią: Wiktoria Andrzejczuk, Dominika Dmowska, Karolina Cabaj, Karolina Długołęcka, Urszula Janowska, Marta Kalita, Patrycja Kałużyńska, Karolina Kasprzykowska, Dagmara Krasnodębska, Igor Leonik, Dominika Mańkowska, Ola Michalik, Katarzyna Montewka, Marta Nawrocka, Anna Solka, Monika Soszyńska, Alicja Pogorzelska, Żaneta Płudowska, Julia Poduch, Klaudia Rojek, Natalia Wielgórska, Dawid Zdzieborski.

W ramach przedstawienia odbędzie się promocja kalendarza na rok 2013 ATT LUZ ze zdjęciami Michała Moryla.

Bilety w cenie 15 zł. do nabycia w kasach Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach

źródło: MOK(reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?