SPIN

Musicalowe piosenki na ”Piosenkach z kapelusza”

Aneta Borkowska poniedziałek, 14 stycznia 2013, 12:47 Kraj i świat, Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 21 stycznia (poniedziałek) o godz. 18. na koncert „Piosenki z kapelusza” w wykonaniu Studia Musicalowego LUZ. To kolejna propozycja MOK skierowana do wszystkich tych, którzy kochają musicale.

Od niespełna dwóch lat działające Studio Musicalowe LUZ przyciąga uzdolnioną młodzież i dzieci, która pod okiem wspaniałego pedagoga Ady Pogody – Kołodziejak oraz choreografa Joanny Woszczyńskiej szlifuje warsztat wokalny oraz taneczny.

W tym dniu Sala Widowiskowa „Podlasie” zamieni się w gorącą scenę wyjętą z broadwayowskiego teatru. Będziemy mogli wejść do świata Czarnoksiężnika z Krainy Oz, poczuć gorące Chicago, przypomnieć sobie romantyczne piosenki z Musicalu Metro czy Tańca Wampirów. Wszystko to za sprawą młodych wykonawców ze Studia Musicalowego oraz tancerzy z grup tanecznych LUZ.

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6 oraz przy ul. Sienkiewicza 63.

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?