SPIN

Kolędowy koncert w ”Dwójce” [zdjęcia]

Aneta Borkowska wtorek, 15 stycznia 2013, 13:31 Aktualnie, Wydarzenia

10 stycznia (czwartek) w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Gabriela Narutowicza w  Siedlcach, odbyła się druga edycja koncertu „Kolędy Pokoleń”.

Artyści wykonali zarówno tradycyjne kolędy, śpiewane w naszych rodzinach z dziada pradziada, jak i współczesne, mniej znane, śpiewane od niedawna, ale równie porywające. Poza tym wykonawcy jak i zgromadzona publiczność to przekrój grup wiekowych od przedszkolaków przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych, absolwentów „Dwójki”, rodziców do seniorów, z  emerytowanymi pracownikami szkoły włącznie.

Wśród których znaleźli się: członkowie chóru „Melodia” działającego przy siedleckim oddziale Związku Nauczycielstwa Polskiego pod batutą pani Eleonory Semczyszyn, młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 4 pod kierunkiem p. Agnieszki Szymani, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 6 pod opieką p. Małgorzaty Andrzejczyk i p. Mileny Makaruk, uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 10 z p. Bożeną Rozwadowską. W koncercie wzięły też udział urocze maluszki z Miejskiego Przedszkola nr 27 przygotowane przez p. Ewę Weprzęć. Nie zabrakło oczywiście chóru gospodarzy pod czujnym okiem p. Elżbiety Chachaj.

O atmosferze towarzyszącej imprezie może świadczyć entuzjastyczne włączenie się publiczności do wspólnego, radosnego kolędowania. Miłym zakończeniem uroczystości był słodki poczęstunek, podczas którego goście i gospodarze na gorąco dzielili się wrażeniami z koncertu.

źródło: PG nr 2

no images were found

Komentarze (1)

  1. Anonim dodano 9 lat temu

    Było super. Za rok będziemy znowu. Z większą ilością kolęd.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?