SPIN

Teatr Ruchu – Inspiracje (na BIS) [zmiana ternimu]

Aneta Borkowska wtorek, 15 stycznia 2013, 12:43 Kultura, Wydarzenia

W niedzielę (20 stycznia) o godz. 19. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce odbędzie się spektakl w ramach projektu Teatr Ruchu – Inspiracje. Na widowisko składają się oryginalne etiudy taneczne przygotowane w całości przez wykonawców.

Będzie to niecodzienne widowisko taneczne w wykonaniu tancerzy Teatru Tańca Caro Dance zorganizowane przy współpracy Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce z Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki.

Jest to niezwykły eksperyment, w którym tancerz musi podołać każdej z ról – choreografa, reżysera, aktora i tancerza równocześnie.

Podczas spektaklu zaprezentowane zostaną również najlepsze choreografie w wykonaniu Formacji Tanecznej Caro Dance nagrodzone podczas Mistrzostw Świata Jazz Modern, Balet, które odbyły się w ubiegłym roku we Frankfurcie nad Menem.

Bilety na spektakl w cenie normalny – 10 zł, ulgowy (szkolny, studencki, emerycki) – 7 zł do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS tel. 25 644 68 00 w. 37, ul. Bpa I. Świrskiego 31.

W związku z nałożeniem się, dwóch wydarzeń tanecznych w dniu 20 stycznia, organizowanych przez CKiS i MOK spektakl „Teatr Ruchu – Inspiracje” w wykonaniu Teatru Tańca Caro Dance odbędzie się w piątek 25 stycznia o godz. 19. na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce. Bilety zachowują ważność na ww. termin lub zapewniamy zwrot pieniędzy.

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?