SPIN

POLICJA: 72 – latka porysowała kluczami karoserię samochodu

Beata Głozak poniedziałek, 28 stycznia 2013, 11:18 Aktualnie, Wydarzenia

Mieszkańcy jednego z bloków przy ul. Poniatowskiego w Siedlcach od pewnego czasu stwierdzali, że nieznany sprawca uszkadza zaparkowane tam samochody rysując na nich powłokę lakierniczą. 24 stycznia około godz. 19.40 policjanci z patrolu interwencyjnego po informacji, która dotarła do dyżurnego siedleckiej komendy zatrzymali 72 – letnią kobietę, która porysowała kluczami od mieszkania karoserię zaparkowanego tam vw passata. Kobiecie przedstawiono zarzut umyślnego uszkodzenia mienia. Podejrzana przyznała się do zarzucanego czynu i w najbliższym czasie ze swego zachowania będzie musiała wytłumaczyć się przed sądem. Pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze ustalają czy podejrzana ma związek z poprzednimi przypadkami uszkodzeń karoserii w innych pojazdach.

nadkom. Jerzy Długosz, oficer prasowy KMP Siedlce

4 komentarze

 1. As dodano 9 lat temu

  sam mam czasami ochotę porysować lakier pseudo kierowcom parkującym w takim sposób, że nie da się przejść chodnikiem

 2. y. dodano 9 lat temu

  Skończyły jej się "karne ku****" to zaczęła działać kluczami 🙂

 3. k. dodano 9 lat temu

  przemiła sąsiadka. nie zazdroszczę!

 4. m. dodano 9 lat temu

  Pani miała pomysł może trochę drastyczny ale niektórych niestety inaczej nie da się oduczyć złych nawyków… Ja bym jej jeszcze dopłaciła 😛

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?