SPIN

PWiK: Bez porozumienia z Warbudem

Aneta Borkowska piątek, 1 lutego 2013, 08:57 Aktualnie, Wydarzenia

Jak powiedział nam Jan Niedziółka, członek zarządu siedleckiego PWiK spółka miejska nie zawarła porozumienia z firmą Warbud, która rozbudowuje naszą oczyszczalnię ścieków.

Przypomnijmy, że wykonawca największej inwestycji w historii miasta domaga się za nią dodatkowych pieniędzy. Obie firmy do wczoraj miały czas na ugodę w tej sprawie. Warbud domaga się od siedleckiej spółki kilku milionów.

Niedziółka w rozmowie z nami nie chciał podać kwot. Przyznał za to, że PWiK po rozmowach i spotkaniach postanowił, że jest w stanie dołożyć Warbudowi więcej niż planował czyli więcej niż milion zł.

ab

3 komentarze

 1. D.N. dodano 8 lat temu

  http://www.spin.siedlce.pl/2012/12/13/pwik-po-pierwszym-spotkaniu-w-sadzie/
  Prezes powiedział, że dają milion.

  A członek zarz. teraz mówi że da więcej?
  Co się zmieniło?

 2. Siedlczanin dodano 8 lat temu

  Brawo PWiK, tak trzymać. Mądrzy ludzie w tym PWiK-u.

 3. Jaś Fasola. dodano 8 lat temu

  Tak wyglądają przetargi po polsku i umowy pomiędzy firmami.Tak było z akwaparkiem tak jest z PWiK a co następne.Polskie przepisy pokazują kryminogenny sposób na zarabianie dodatkowych pieniędzy tak jak to robią niektóre firmy na naszym rejonie.Pytanie gdzie są radcy prawni,prawnicy w tych firmach lub UM Siedlce,czy są to panowie do brania pieniędzy za toże można ich wykiwać w majestacie śmiesznego prawa dla cwaniaków.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?