SPIN

Bajka o Grzesiu i królu Sotulu

Aneta Borkowska wtorek, 5 lutego 2013, 10:30 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 10 lutego (niedziela) o godz. 12. do Sali Białej na koncert „Bajka o Grzesiu i królu Sotulu”. Jest to jeden z czterech koncertów dla dzieci  cyklu „Łańcuszek”, który corocznie towarzyszy prestiżowemu Festiwalowi Witolda Lutosławskiego „Łańcuch”.  

W koncercie wezmą udział:
Kwartet Camerata:  Włodzimierz Promiński – I skrzypce, Andrzej Kordykiewicz – II skrzypce, Piotr Reichert – altówka, Roman Hoffmann – wiolonczela i Anna Mocarska – flet; Adriana Kortas-Wdziękońska –  prowadzenie.

W programie znajdą się piosenki i utwory instrumentalne Witolda Lutosławskiego opracowane specjalnie dla dzieci przez Tomasza Pokrzywińskiego.  Podobnie, jak w koncertach znanego projektu dla melomaluszków Smykofonia, Ada Kortas – Wdziękońska poprowadzi zabawy muzyczne dla rodziców i dzieci.

Bilety w cenie 10 zł (dziecko + opiekun) do nabycia w kasach Miejskiego Ośrodka Kultury przy ulPułaskiego 6 oraz Sienkiewicza 63.

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?