SPIN

BARWY TEATRU: ”Dwie połówki pomarańczy”

Aneta Borkowska piątek, 8 lutego 2013, 09:35 Kultura, Wydarzenia

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 12 lutego o godz. 17. i 19.30 na kolejną odsłonę projektu BARWY TEATRU. Tym razem na deskach Sceny Teatralnej wystawiony zostanie spektakl „Dwie połówki pomarańczy”.

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zmarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie.
A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki ? Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI … zrobi się WSZYSTKO …

Występują: Julia Kamińska/Aleksandra Szwed, Cynthia Kaszyńska, Ewa Złotowska/Maria Ciunelis, Cynthia Kuźniak, Jarosław Boberek/Jacek Kawalec.
Reżyseria: Maria Ciunelis,

Bilety na spektakl do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS tel. 25 644 68 00 w.37  

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?