SPIN

POLICJA: Zatrzymani za pobicie

Aneta Borkowska poniedziałek, 11 lutego 2013, 13:28 Aktualnie, Wydarzenia

Policjanci KMP w Siedlcach wyjaśniają okoliczności pobicia, do którego doszło 10 lutego po godz. 3. w nocy przy ul. Piłsudskiego.

Grupa młodych mężczyzn zaatakowała i pobiła 18 – latka. Pokrzywdzona została również 40 – letnia matka pobitego, która próbowała powstrzymać napastników.

Pracujący przy tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali już 3 sprawców, którzy zostali osadzeni do wyjaśnienia sprawy w policyjnym areszcie. Obecnie funkcjonariusze zmierzają do zatrzymania pozostałych osób biorących udział w tym zdarzeniu.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Komentarze (1)

  1. Elka47 dodano 8 lat temu

    To co ten 18-latek się tak włóczył po nocach razem z matką? Człowiek nigdzie nie moze czuc się bezpieczny. Tutaj oberwali w nocy, ale moje DZIECKO zostało pobite w SZKOLE. Ja tego na pewno tak nie zostawie. Łobuzy musza ponieść kare, wiec spotkamy się w sądzie. Do tego będziemy walczyc o odszkodowanie, bo podobno można uzyskac od 2000 do 5000 zł.
    Czy komus udało się wywalczyć odszkodowanie w takiej sprawie?? Chetnie przeczytam wszelkie porady. Musze brac prawnika, czy poradzimy sobie sami? Nie mamy za dużo kasy 🙁

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?