SPIN

Miasto czeka na odpowiedź

Beata Głozak wtorek, 12 lutego 2013, 19:26 Aktualnie, Wydarzenia

Władze miasta nadal czekają na decyzję wojewody mazowieckiego w sprawie byłej siedziby komendanta miejskiego policji przy ul. Prusa. Przypomnijmy. W tej chwili budynek jest w zarządzie prezydenta Wojciecha Kudelskiego, który wykonuje go jako starosta grodzki. Pismo złożone do wojewody mazowieckiego o sprzedaż tej nieruchomości z 99 proc. bonifikatą jeszcze nie doczekało się odpowiedzi.

bg

3 komentarze

 1. Romi dodano 9 lat temu

  I lepiej żeby się nie doczekało. Jeszcze jeden piękny zabytkowy budynek oddany zostanie niby na przetargu w niepowolane ręce. Wszystko wyprzedac co wartościowe, dosyć , mieszkańcy poluszmy temu kres. Łatwo jest wydawać pieniądze na nagrody a potem sprzedawać nie swoje tylko państwowe i nie ponosić za to odpowiedzialności.

 2. mieszkanka Nowych Siedlec dodano 9 lat temu

  Romi, ale bełkot wydałeś z siebie. Czy możesz wyjaśnić, co miałeś na myśli? Przecież Miasto nie sprzedaje tego budynku!

 3. Zorientowany dodano 9 lat temu

  do mieszkanka Nowych Siedlec
  Ta rada miasta jeszcze nie wyprzedaje tego budynku , a jak wiadomo te bezmyślne władze wyprzedają wszystko po kolei więc to kwestia czasu jak na nagrody im zabraknie 😀 PEC też chcą sprzedać , hala i inne wielka WYPRZEDAŻ 2013 się rozpoczęła….

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?