SPIN

Wystawa ”Fotogram 2013”

Aneta Borkowska czwartek, 21 lutego 2013, 09:36 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 28 lutego (czwartek) o godz. 18. na doroczną wystawę fotografii Grupy Twórczej FOTOGRAM. Prace w Galerii Fotografii FOKUS można będzie oglądać do 12 kwietnia.

Na wystawie „ FOTOGRAM 2013” będzie można obejrzeć prace 31 autorów. Nie określano tym razem tematu przewodniego. Pokazane będą ulubione fotografie członków Grupy, dotychczas nie prezentowane w Siedlcach.

Grupa Twórcza FOTOGRAM działa przy Miejskim Ośrodku Kultury w Siedlcach od grudnia 2001 roku. Skupia osoby czynnie zajmujące się fotografią. Została powołana w celu rozwijania i upowszechniania twórczości fotograficznej oraz doskonalenia warsztatu i pogłębiania wiedzy o fotografii wśród jej członków. Dotychczas odbyło się 17 wystaw prac członków Grupy i 11 plenerów edukacyjnych. Wydano wiele katalogów wystaw i kalendarzy. Członkowie Grupy organizują wystawy indywidualne, biorą udział w ogólnopolskich i międzynarodowych plenerach i wystawach.

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?