SPIN

SKK ponownie wygrywa

Aneta Borkowska sobota, 23 lutego 2013, 19:56 Sport, Wydarzenia

Po raz kolejny nasi koszykarze sprawiają radość swoim kibicom. Dzisiaj podczas meczu wyjazdowego pokonali piątą drużynę tabeli NETO PTG Sokół Łańcut 68:64 (17:24, 18:8, 24:11, 9:21). To drugie z rzędu zwycięstwo naszych zawodników. Czy to oznacza koniec złej passy siedleckiego zespołu? Miejmy nadzieję, że tak podczas najbliższego meczu we własnej hali kibice będą wreszcie oglądać zwycięstwo naszej drużyny.

Punkty: Kamil Sulima 15, Przemysław Lewandowski 14 (8 zbiórek), Marcin Chodkiewicz 12 (7 zbiórek), Tomasz Deja 6, Radosław Basiński 6 (5 asyst), Rafał Kulikowski 4, Mateusz Bal 4, Jacek Czyż 4, Mariusz Rapucha 3.

ab

Komentarze (1)

  1. kibic koszykowki dodano 8 lat temu

    i czym sie tu podniecac? wygrali 2 mecze i raptem euforia. oby sie utrzymali!

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?