SPIN

Wieczór autorski promujący książkę Krystyny Sienkiewicz KONKURS

Aneta Borkowska poniedziałek, 25 lutego 2013, 12:00 Kultura, Wydarzenia

Już 14 marca (czwartek) o godzinie 19. we foyer CKiS odbędzie się premierowy wieczór autorski promujący najnowszą książkę Krystyny Sienkiewicz pt. „Cacko”.

Książka ta nie jest biografią, lecz raczej zaproszeniem do świata lirycznej komediantki Krystyny Sienkiewicz. To również manifest urody życia, umiejętności cieszenia się z rzeczy małych i dużych, radzenia sobie w każdych okolicznościach. A wszystko to podane w sposób, w jaki aktorka patrzy na świat i ludzi – dowcipnie, inteligentnie, czasem komicznie, innym razem melancholijnie i lirycznie.

Bezpłatne zaproszenia na to wydarzenie do odbioru w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS. Ilość miejsc ograniczona.

Książkę można będzie zakupić  w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS już od 7 marca  w godzinach od 11. do 19. oraz po każdym spektaklu.

Okazją do zdobycia podpisu samej autorki będzie Jej autorskie spotkanie jak również spektakle „ Harold i Matylda” 16.03.2013 na które pozostały ostatnie bilety.

UWAGA KONKURS

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać esej, którego tematem będzie jedna z wielu niezwykłych pasji Krystyny Sienkiewicz. Wspomniana praca powinna zajmować min. 1 stronę formatu A4 (czcionka Times New Roman w rozmiarze 10).

Prace należy wysłać do 8 marca pod adresem e-mail: biuro@impresariat.eu. Wszystkie zostaną przekazane Krystynie Sienkiewicz, która osobiście wyłoni zwycięzcę do 14 marca, czyli do dnia premiery książki.

Laureat konkursu otrzyma podwójne zaproszenie na premierę spektaklu „Harold i Matylda”. Po spektaklu Pani Krystyna Sienkiewicz osobiście wręczy zwycięzcy Jej najnowszą książkę zatytułowaną „Cacko”, na której złoży osobistą i imienną dedykację.

źródło: CKiS (reklama)

Komentarze (1)

  1. Chomik dodano 8 lat temu

    Tytuł i zestawienie z CKiS mnie zmyliło. Myślałem, że to biografia któregoś z dyrektorów Centrum… Swoją drogą to temat na niejeden esej.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?