SPIN

MKP Pogoń: Dwa wzmocnienia w drużynie

Aneta Borkowska czwartek, 28 lutego 2013, 11:05 Aktualnie, Wydarzenia

Siedlecki klub MKP Pogoń ma nowych zawodników. Parę dni temu do zespołu dołączył 23 – letni Mateusz Urbański (obrońca), który podpisał  1,5 roczny kontrakt. Zaraz potem wypożyczony do końca roku został 18 – letni  Marcin Stromecki.

Mateusz Urbański występuje na pozycji środkowego obrońcy. Ostatnio reprezentował barwy Okocimskiego Brzesko (od lata 2010), z którym w poprzednim sezonie uzyskał awans do I ligi. Nowy nabytek „biało – niebieskich” wystąpił również w 6 spotkaniach Ekstraklasy (sezon 2007/2008) w drużynie Cracovii Kraków.

Marcin Stromecki zanim trafił do Legii Warszawa, występował wcześniej w młodzieżowych zespołach Legionovii Legionowo, Marymontu Warszawa, Mazura Karczew i GKP Targówek oraz w Koronie Kielce w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy. Ma również na koncie występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski U-15 i U-18 (m.in. w marcu 2012 r. przeciwko Anglii).

źródło: MKP Pogoń / opr. ab

Komentarze (1)

  1. ddd dodano 8 lat temu

    ale Michał Steć odszedł do Chojniczanki Chojnice :((

    a to był naprawdę dobry grajek, tylko miał słabe warunki fizyczne, ale za to super techicznie i zrywny

    http://www.90minut.pl/news/206/news2063467-Michal-Stec-w-Chojniczance.html

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?