SPIN

KPS przegrał i oddala się od fazy play-off

Aneta Borkowska niedziela, 3 marca 2013, 14:48 Sport, Wydarzenia

Niestety KPS Jadar Siedlce przegrał wczoraj (2 marca) na własnym parkiecie mecz dwudziestej kolejki z MKS-em Banimex Będzin 1:3 (25:19, 21:25, 18:25, 23:25).

Nasi zawodnicy w pierwszym secie pokazali, że potrafią grać na naprawdę dobrym poziomie, jednak na kolejne odsłony meczu nie starczyło im sił, a może szczęścia. Momentami gra siedleckich zawodników była naprawdę bardzo dobra, ale chwilę później szwankował blok i atak co bardzo szybko wykorzystywali nasi rywale.

Niestety wczorajsza porażka sprawia, że siatkarze z Siedlec w znacznej mierze oddalili się od upragnionej „ósemki” premiującej do gry w fazie play-off.

opr. ab

2 komentarze

  1. miniStrant dodano 10 lat temu

    Sprawdza się że drużyna jednego seta. W drugim 5 piłek zepsuł zaw.nr.14 i było po meczu. Zadecydował drugi set. Jednak drużyna ogólnie słaba. Myślę, że bała się wygrać. Potrzeba pomoc psychologa.

  2. kibic dodano 10 lat temu

    hahahahaha miniStrant Ty to jestes wszechstronny znawca sportu. mysle ze nadajesz sie na prezesa wszystkich klubów poczowszy na KPS przez SKK,MKK,MKP itd. a kończąc na UKS PRUS… lepszego w siedlcach nie ma 😀

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?