SPIN

KPS przegrał i oddala się od fazy play-off

Aneta Borkowska niedziela, 3 marca 2013, 14:48 Sport, Wydarzenia

Niestety KPS Jadar Siedlce przegrał wczoraj (2 marca) na własnym parkiecie mecz dwudziestej kolejki z MKS-em Banimex Będzin 1:3 (25:19, 21:25, 18:25, 23:25).

Nasi zawodnicy w pierwszym secie pokazali, że potrafią grać na naprawdę dobrym poziomie, jednak na kolejne odsłony meczu nie starczyło im sił, a może szczęścia. Momentami gra siedleckich zawodników była naprawdę bardzo dobra, ale chwilę później szwankował blok i atak co bardzo szybko wykorzystywali nasi rywale.

Niestety wczorajsza porażka sprawia, że siatkarze z Siedlec w znacznej mierze oddalili się od upragnionej „ósemki” premiującej do gry w fazie play-off.

opr. ab

2 komentarze

  1. miniStrant dodano 8 lat temu

    Sprawdza się że drużyna jednego seta. W drugim 5 piłek zepsuł zaw.nr.14 i było po meczu. Zadecydował drugi set. Jednak drużyna ogólnie słaba. Myślę, że bała się wygrać. Potrzeba pomoc psychologa.

  2. kibic dodano 8 lat temu

    hahahahaha miniStrant Ty to jestes wszechstronny znawca sportu. mysle ze nadajesz sie na prezesa wszystkich klubów poczowszy na KPS przez SKK,MKK,MKP itd. a kończąc na UKS PRUS… lepszego w siedlcach nie ma 😀

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?