SPIN

Otwarty Turniej Par w Brydżu Sportowym

Aneta Borkowska środa, 6 marca 2013, 14:14 Sport, Wydarzenia

W niedzielę (10 marca) o godz. 10.30 w w budynku Szkoły Podstawowej nr 5 rozegrany zostanie Otwarty Turniej Par w Brydżu Sportowym im. Eustachego Semczyszyna.

Organizatorem turnieju są członkowie sekcji brydża sportowego MKS Pogoń Siedlce. Turniej ma formułę otwartą, mogą w nim grać zarówno osoby niezrzeszone, jak też członkowie PZBS. Patronem turnieju jest Eustachy Semczyszyn, nieżyjący już nauczyciel siedleckiego „Elektryka” oraz wieloletni prezes Okręgowego Związku Brydża Sportowego w Siedlcach, niezrównany propagator tej dyscypliny sportu wśród młodzieży i dorosłych.

Wpisowe do turnieju wynosi 40 zł od pary dla zawodników niezrzeszonych, 30 zł dla członków PZBS, a studenci i uczniowie zapłacą po 20 zł od pary. Zapisy przyjmowane będą na pół godziny przed rozpoczęciem imprezy.

Dla najlepszych przewidziano nagrody finansowe i rzeczowe. Specjalne wyróżnienia otrzymają także najlepsze pary mieszane oraz najlepsza para z Siedlec.

źródło: UM Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?