SPIN

Jutro finał XI Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej

Aneta Borkowska czwartek, 14 marca 2013, 09:13 Aktualnie, Wydarzenia

Już 15 marca (piątek) o godz. 11. w Collegium Mazovia Innowacyjnej Szkole Wyższej odbędzie się finał XI Regionalnego Konkursu Wiedzy Ekonomicznej. Do zmagań przystąpi dziesięciu finalistów. W tym roku aż 7 szkół wprowadziło swoich uczniów do ostatniego etapu.

ZSP im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie reprezentował będzie uczeń Adam Kępka, Aleksandra Chromińska i Agnieszka Gomoła wystąpią w barwach ZSE im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim. Po raz pierwszy udział w konkursie wzięło IX LO im. Klementyny Hoffmanowej w Warszawie wprowadzając do finału aż trzech przedstawicieli. Będą to uczniowie: Jacek Jakubowski, Adam Puchalski oraz Jakub Stasik. Z Mińska Mazowieckiego przyjadą uczniowie ZSE w składzie: Damian Siwiński i Łukasz Krzewski. Honoru Siedlec bronić będą uczniowie dwóch szkół: Jakub Chwedoruk z IV LO im. Hetmana St. Żółkiewskiego oraz Gabriel Federowicz z ZSP nr im. Stanisława Staszica.

Przygotowane przez uczniów ośmiominutowe prezentacje na zadany temat oceni Główna Kapituła Konkursu, w skład której wejdą przedstawiciele patronów honorowych i sponsorów konkursu. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród planowane jest około godz.14:15.

źródło: Collegium Mazovia

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?