SPIN

”Gramy dla Weroniki” – turniej piłki nożnej

Aneta Borkowska sobota, 16 marca 2013, 11:15 Sport, Wydarzenia

W sobotę (23 marca) o godz. 10.30 w hali sportowej ARM Siedlce przy ul. B.Prusa 6 odbędzie się otwarty Turniej piłki nożnej „Gramy dla Weroniki”. Organizatorzy Turnieju – poseł Jacek Kozaczyński  i  Koło Miejskie PO w Siedlcach  zapraszają zawodników i  kibiców wielkiego serca ! Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na leczenie Weroniki Wadas.

Szczegółowe informacje  dotyczące Turniej oraz  zapisy drużyn: Marek Kordecki  tel.503 106 071, Robert Chojecki tel. 509 777 590 ,  turniej.platforma.obywatelska@gmail.com

Weronika Wadas (uczennica Publicznego Gimnazjum w Strzale) od roku walczy z chorobą – chłoniakiem złośliwym. W ubiegłym roku po 6 blokach chemioterapii nastąpił powrót choroby. Lekarze podjęli decyzje o nowym leczeniu łącznie z przeszczepem szpiku kostnego. Weronika przyjęła ponownie serię chemioterapii i obecnie czeka na przeszczep szpiku kostnego, choroba jest oporna na leczenie dlatego niezbędne jest podanie przeciwciał monoklonalnych  nierefundowanych przez NFZ. Potrzebna jest pomoc na skomplikowane i kosztowne leczenie dziewczynki, które przekracza możliwości finansowe rodziny. Każdy z Nas może pomóc biorąc udział w akcji charytatywnej  „Gramy dla Weroniki”.

źródło: organizatorzy

3 komentarze

  1. Super dodano 9 lat temu

    Wszystkim zaangażowanym w organizację pomocy dla innych potrzebujących szacunek i to bez względu na barwy.

  2. Pytający dodano 9 lat temu

    Czy jest jakiś limit wiekowy na turniej ? I w ogóle po ilu się gra i ogólnie . ?

  3. :) dodano 9 lat temu

    🙂 🙂 🙂 Pozdrawiam organizatorów . Weronika trzymaj sie:)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?