SPIN

POLICJA: Wypadek na krajowej ”dwójce”

Aneta Borkowska środa, 20 marca 2013, 10:20 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj (20 marca) około godz. 5.15 na drodze krajowej 2 w rejonie wiaduktu ul. Domanickiej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowca jednego z nich – 63 – letni mieszkaniec Łukowa w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala.

Jak wynika z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów kierujący samochodem dacia 63 – letni mieszkaniec Łukowa (woj. lubelskie) jadąc od strony Białk w kierunku Warszawy z nieustalonych na razie przyczyn utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie doprowadził do zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka oplem astrą, kierowanym przez 48 – letniego mieszkańca pow. siedleckiego.

Ruch na trasie od chwili zdarzenia był częściowo zablokowany przez około 2 godziny. Obecni na miejscu funkcjonariusze kierowali nim wahadłowo. Wszystkie okoliczności tego zdarzenia szczegółowo wyjaśniane są obecnie przez pracujących przy tej sprawie policjantów KMP w Siedlcach.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, oficer prasowy KMP w Siedlcach

Komentarze (1)

  1. y. dodano 8 lat temu

    Pani redaktor, literówka się zdarzyła "kierowanym przez 48 – letniego mieszkaniec pow. siedleckiego" -> mieszkańca

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?