SPIN

Siedlecko-ostrołęcka ekipa świetna w „Tylko taniec. Got to dance”

Beata Głozak piątek, 22 marca 2013, 23:58 Siedlce, Wydarzenia

Siedlecko-ostrołęcka ekipa bboy’ów rewelacyjnie spisała się w eliminacjach do programu „Got To Dance. Tylko Taniec 3”.  Chłopaki wywarli na czteroosobowym jury duże wrażenie, a na ich konto powędrowały cztery zielone gwiazdki. To one zdecydowały, że Cats Claw Crew zobaczymy w odcinkach półfinałowych.

– Jestem pod wielkim wrażeniem. Macie ten koci pazur. Wzięliście to show za chabety. Ja się obudziłam z wami. Dopięliście to na ostatni guzik – powiedziała jurorka „Got To Dance. Tylko Taniec 3” Anna „Youya” Jujka, znana i ceniona choreograf, tancerka i nauczycielka hip hopu. – Duże, duże brawa. Jakaś magia za tym poszła – przyznał kolejny z jurorów Michał Malitowski.

Występ chłopaków można obejrzeć na Facebook’u i na kanale You Tube

Cats Claw Crew to trójka siedlczan: Łukasz (Pielgrzym) Czapski, Dawid (Gieras) Gieranin, Bartek (Sancho) Sawicki, trzech braci z Rzekunia: Kamil (Monk) Białobrzewski, Bartek (Skromny) Białobrzewski, Aleksander (Nevi) Białobrzewski oraz Tomasz (Jonasz) Nikodemski z Ostrołęki.

bg

Na etapie precastingów wyłonionych zostało ok. 150 najlepszych uczestników. Show będzie składać się z 5 odcinków castingowych, 2 półfinałowych oraz finału. W programie jurorzy przyznają zielone gwiazdy, które oznaczają TAK oraz czerwone gwiazdy – NIE. Jurorzy przyznając 3, bądź 4 zielone gwiazdy wybierają na etapie odcinków castingowych 16 uczestników, którzy przejdą do półfinałów. W odcinkach półfinałowych jurorzy oceniają uczestników, zaś o tym, kto przejdzie do finału decydują SMSy widzów (z: funpage programu)

 

 

Komentarze (1)

  1. Renata dodano 8 lat temu

    Wielkie brawa i gratulacje

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?