SPIN

Rzucili śnieżkami – policja prowadzi postępowanie

Beata Głozak poniedziałek, 25 marca 2013, 19:59 Siedlce, Wydarzenia

Czy zimowy wybryk kibiców podczas pierwszego w tej rundzie meczu siedleckiej Pogoni zakończy się dla nich stadionowym zakazem a dla klubu karą finansową? Policja prowadzi w tej sprawie postępowanie a Jacek Kozaczyński, prezes MKP Pogoni Siedlce czeka na decyzję Wydziału Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Zdaniem prezesa ARM Siedlce Mariusza Grudy sektor kibiców był odśnieżony... tam gdzie trzeba. Fot. AB

Zdaniem prezesa ARM Siedlce Mariusza Grudy sektor kibiców był odśnieżony… tam gdzie trzeba. Fot. AB

9 marca podczas meczu siedleckiej Pogoni i Radomiaka Radom na murawę miejskiego stadionu przy ul. Jana Pawła II z sektora kibiców siedleckiej Pogoni w kierunku pracowników ochrony spadło kilkadziesiąt śnieżek. To wystarczyło, aby sędzia na kilkadziesiąt sekund przerwał spotkanie, a to z kolei zauważył obserwator Polskiego Związku Piłki Nożnej i podsumował odpowiednią adnotacją w protokole z meczu. Oprócz siedleckich śnieżek były także radomskie od kibiców Radomiaka, którzy nie weszli na stadion. Te kulki miały polecieć w kierunku policjantów.

– W siedleckiej komendzie prowadzone jest postępowanie o wykroczenie z artykułu 51 paragraf 2 Kodeksu wykroczeń to jest zakłócenie porządku publicznego o charakterze chuligańskim – przyznaje nam w rozmowie nadkom. Jerzy Długosz, oficer prasowy KMP Siedlce. – W przypadku skazania obwinionych przez sąd, osoby te muszą liczyć się z otrzymaniem na podstawie artykułu 65 ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych tak zwanego zakazu stadionowego.

Policja prowadzi czynności zmierzające do identyfikacji krnąbrnych kibiców. Po meczu z 9 marca na portalach internetowych sporadycznie pojawiały się żartobliwe komentarze, że  siedleccy kibice odśnieżali w ten sposób krzesełka na stadionie. Mariusz Gruda, prezes Agencji Rozwoju Miasta Siedlce, od której klub MKP Pogoń Siedlce Pogoni wynajmował stadion w kwestii odśnieżania obiektu nie ma sobie niczego do zarzucenia.

– Sektor kibiców był odśnieżony. Nieodśnieżona była część, która jest nieużywana, bo trudno nam zakładać, że ktoś sobie tam przejdzie i zacznie lepić śnieżki. Wydaje mi się, że część, która jest przez kibiców zawsze w użytkowaniu była odśnieżona – powiedział nam Gruda.

bg

60 komentarzy

 1. efaster dodano 9 lat temu

  p. Gruda chce swoimi tekstami przewyższyć (a przynajmniej dorównać) swojemu "wielkiemu" poprzednikowi p. Pawłowskiemu, fakt był taki, że nawet na sektorach C i D pod krzesełkami był śnieg jak i trochę na siedzeniach, więc o jakim odśnieżeniu my mówimy ?? A kibice Radomiaka rzucali ale w ochronę policja stała po drugiej stronie wygrodzonego terenu (od strony ulicy).

  No i na miłość boską jak można nazwać 1 trybunę z boiskiem ogrodzoną aluminiowymi przęsłami (które można kupić za ok. 46 zł szt. w markecie budowlanym) STADIONEM

  Dla mnie stadion to 4 trybuny, a jedna tybuna to jedna trybuna.

  Po za tym, ciekawe jak chcą kogoś identyfikować, jak sam ARM przyznaje, że ma kiepski monitoring i musi go rozbudować (ogłoszony przetarg m.in. na kołowrotki, dodatkowe ogrodzenie i kamery).

  Koniec. kropka . Amen.

  Czy w naszym mieście będą kiedyś normali ludzie u władzy ??

  pytanie oczywiście retoryczne

 2. Pogubiony dodano 9 lat temu

  To ja już sam osobiście nie wiem co było odśnieżone a co nie?

 3. Nie odśnieżyłeś dodano 9 lat temu

  Nie odśnieżyłeś siedzeń, jesteś Dyrektorem więc nie ma co się …………..

 4. asd dodano 9 lat temu

  Zdjęcie mówi wszystko… Odśnieżone było jak….

 5. Zawisza Czarny dodano 9 lat temu

  Jakie odśnieżone ???? Kozaczyński nie odśnieżyłeś to kibice podziękowali za to kulkami. Kara i zakaz stadionowy ? Tak, ale dla Kozaczyńskiego !!!

 6. alex dodano 9 lat temu

  śnieżki poleciały, zaraz po tym przetarg na monitoring – przypadek ? Nie sądzę.

  P.S To Kozaczyński powienien dostać karę za niedostosowanie obiektu do użytku !

 7. co za brednie..... dodano 9 lat temu

  Nawet jeżeli było tam trochę śniegu, to średnio inteligentny człowiek nie lepi śnieżek i nie rzuca w ochronę czy innych funkcyjnych. A co robi???? KIBICUJE!!!!! Prosta sprawa – pozbawić rzucających śnieżkami prawa wstępu na zawody.

 8. F3 dodano 9 lat temu

  Śnieżki poleciały ale w rozebranego gniazdowego.Przy wyniku 3:0 mala rozgrzewka nikomu nie zaszkodziła.Policja jak zwykle tworzy spiskową teorię w celu nagonki na kibiców.Następnym razem bałwana ulepimy przynajmniej dzieciaki będą miały trochę radochy.Lepiej niech rozliczy swoich funkcjonariuszy z eskortowania Radomiaka.

 9. SDL dodano 9 lat temu

  Gruda, kłamco, zawsze wiedziałem, że jesteś p….c, a teraz do po raz kolejny udowadniasz… Odśnieżony?! Śmiech na sali, zdjęcie wszystko mówi… Zajmijcie się stadionem a nie zakazami stadionowymi dla osób, które jako nieliczne dopingują ten klub.

 10. ja to nie Ty dodano 9 lat temu

  Zakazy stadionowe za kilka śnieżek na nieodśnieżonej trybunie rzucane w kierunku gniazdowego (sektor F-patrz zdjęcie)??? Ciekawe, kto będzie później przychodził na mecze i dopingował naszych? Pikniki ze środka???

 11. P dodano 9 lat temu

  "Nieodśnieżona była część, która jest nieużywana, bo trudno nam zakładać, że ktoś sobie tam przejdzie i zacznie lepić śnieżki. Wydaje mi się, że część, która jest przez kibiców zawsze w użytkowaniu była odśnieżona".
  Nawet na tym zdjęciu widać na krzesełkach grubą warstwę śniegu, więc skończ już p. Gruda kłamać.
  Inna sprawa to to, że nikt tych śnieżek celowo w ochronę nie rzucał.

 12. stary kibic dodano 9 lat temu

  A potem jeszcze premie dostaną za wykrycie, jak to powiedział jeden z kibiców z grupy dopingującej, " śnieżkowych chuliganów ". Smutne ale to jest Polska właśnie.

 13. Kibicka dodano 9 lat temu

  Odśnieżone czy nie to normalnie ludzie nie rzucają śnieżkami na boisko i w ochronę. Można nie odśnieżone krzesełka komentować, można napisać skargę na prezesa itp, ale trzeba być za przeproszeniem zwykłym chamem by rzucać w innych. Co piłkarze i ochrona to winni za nieodśnieżenie???
  Zacznijcie rzucać w siebie, może traficie sobie w głowy i coś się nastawi Wam w nich, chociaż wątpię.

 14. stary kibic dodano 9 lat temu

  do Kibicki. Z łaski swojej nie mieszaj w to piłkarzy.Czytaj ze zrozumieniem.Rzucali w ich gniazdowego ale jak to w Siedlcach zaraz aferę się robi na miarę Amber Gold.Ciebie powinni trafić przynajmniej nie pisałabyś głupot w co również wątpię.

 15. Twardy Kibol z Młyna xd dodano 9 lat temu

  Hahaha no ku.wa bo nie wierze hahaha 😀 p. Gruda to żeś dowalił "sektor który nie jest używany" tak nagle się tam przenieśliśmy bo nigdy nas tam nie było… z całym szacunkiem ale wez sie zastanów zanim coś powiesz… inna sprawa że te śnieżki nie były kierowane do ochroniarzy a to że któryś dostał rykoszetem to inna bajka. Zarząd po raz kolejny wykazał się całkowitym brakiem szacunku bo sektor gdzie jest prowadzony doping nie był nawet troszke odśnieżony. Idźcie dalej prowadzić teorie spiskową bo chyba serio wam się na tej komendzie nudzi…

 16. Ona dodano 9 lat temu

  no tak.. jakby jeszcze któryś dostał to rozumiem… Nikt nie został trafiony śnieżką, rzucone były na pustą płytę boiska..

 17. Kibicka dodano 9 lat temu

  Do starego kibica
  No z racji chyba tego, że jesteś stary to już masz problem z widzeniem. Na meczu byłam i wiem gdzie śnieżki poleciały. A poleciały na boisko i w ochronę.
  Nie chciałbyś być w swojej skórze jakby mnie ta śnieżka trafiła. Na szczęście ja siadam daleko od tych którzy nie potrafią się kulturalnie zachowywać.

  Do Ona
  Na pustą płytę boiska???? Matko Ty chyba jakaś/jakiś upośledzony jesteś??? Stała ochrona, piłkarze grali. Na pustą, weź się nie ośmieszaj.

  Kulturalny i wychowany człowiek tak się nie zachowuje, ale ten który poza darciem się z wyzwiskami nic nie potrafi tak robi. Mnie nie zaskoczyliście, tego się spodziewałam. Normalny człowiek nie rzuca śnieżkami w innych. A to, że akurat żaden ochroniarz nie dostał to czysty przypadek. Stali przodem to się uchylili.

 18. Twardy Kibol z Młyna xd dodano 9 lat temu

  Do Kibicka:
  No kur.. jak przeczytalem Twój komentarz to sie załamałem. Jeżel za brak kultury uważasz rzucanie śnieżkami i pozdrowienia dla Ciebie ;). I nie życzę sobie żebyś mnie obrazała bo to że chodzę dopingować ukochaną drużynę nie oznacza że nie umiem się zachwać. Kolejna sprawa zacznij siebie też rozliczać bo wątpie żebyś nigdy nikogo nie zwyzywała czy coś takiego. Jeżeli niepodoba Ci się to co robimy to nikt Ci przecież chodzić na mecze. To jest fanatyzm. Dla nas liczy się dobra zabawa i Pogoń ktoś taki jak Ty tego nie zrozumie.

  POZDRO 😉

 19. Kibicka dodano 9 lat temu

  Do Twardy Kibol z Młyna xd
  TAK dla mnie rzucanie śnieżkami w stronę innych osób to brak kultury. Co innego zabawa na śniegu gdzie wszyscy tego chcą, a co innego rzucać w stronę boiska na którym stoją ludzie. Ja uważam, że to jest chamstwo i tyle. Mam takie prawo.
  Kibicowanie to nie oznacza rzucanie kur…mi np w stronę rywali. Kibicować też trzeba potrafić, można śpiewać, tańczyć, ale obrażanie rywali to nie jest kibicowanie. Idź na mecze siatkówki (plus ligi) tam się nauczysz być kibicem, a nie kibolem.
  I ja Ciebie nigdzie nie obraziłam, powiedziałam tylko że dla mnie to brak kultury a raczej chamstwo. Bo tak jest. Wolny kraj, mogę powiedzieć głośno że dla mnie takie zachowanie jest chamstwem.
  Owszem wyzwałam kiedyś kogoś, ale za coś. Bo ktoś mi coś zrobił, a nie bez powodu. I przy okazji nie rzucałam śnieżkami lub mięsem w innych niezwiązanych z moją sprawą.
  I nie będziesz mi zakazywał chodzenia na mecze, bo akurat chodzę bo lubię piłkę. I ja też lubię dobrą zabawę, tyle że nikt po mojej zabawie nie ma do mnie ale…

 20. Piecze piecze jedziemy na Nieciecze dodano 9 lat temu

  Jakie zakazy ? Od razu za kratki bandytów ! I to każdego ! Powypuszczać pedofilów, morderców i innych psychopatów, trzeba zamknąć tych co rzucili te śnieżki… To przez takich strach chodzić po ulicach !

 21. do Kibicka dodano 9 lat temu

  Przeczytaj inne komentarze zanim zaczniesz swoje wywody. Nikt nie rzucał śnieżek z zamiarem trafienia ochrony czy piłkarzy. Co do tych wulgaryzmów, to zapomniałaś zbulwersować się postawą piłkarzy, bo gdyby nie było dopingu, to gwarantuję Ci, że więcej bluzgów usłyszałabyś z boiska. Zresztą nie dziwię się, pewnie nawet nie byłaś nigdy na meczu, bo podając przykład siatkówki pojechałaś konkretnie.

 22. LEGIA WARSZAWA FC ŁUKÓW dodano 9 lat temu

  Nie szukajcie sensacji tam gdzie jej niema!

  Pozdrawiam wszystkich kibo(L)i z Sied(L)ec

 23. Twardy Kibol z Młyna xd dodano 9 lat temu

  Do Kibicka.
  Tak jak mówiłem dla nas to coś więcej niż tylko mecz szczególnie taki jak był tzn. Pogoń – Radomiak. Te mecze od zawsze wzbudzały wiele emocji w śród tych bandytów rzucających śnieżkami ale te towarzyszą zawsze jak jest mecz z odwiecznym rywalem. Mówisz że kulturalny doping jest prowadzony w Plus Lidze, to ja mówię że jeżeli jest mecz z takim rywalem jak wcześniej wspomniany Radomiak to też są wyzwiska itp. Atmosfera na co dzień bywa bardziej kulturalna ale stadion to nie teatr! Nie ma co porównywać atmosfery na meczach piłkarskich i w siatkę bo to są dwie inne sprawy. Tutaj doping prowadzi osoba która na prawdę kocha swój klub i robi to za darmo i wgl. a tj. w Katowickim Spodku jest zatrudniony wodzirej który robi to dla pieniędzy. Nie powiem że nie bo są drużyny w których jest prowadzony fanatyczny doping. Zresztą po co ja to pisze skoro i tak będziesz wierzyła pO tVN i gW które wieszają na nas psy i przecież Ty wiesz lepiej 😉

 24. stary kibic dodano 9 lat temu

  Tak kibicka to jakaś psychiczna baba.Z młyna nie lecą bluzgi tylko ze środka trybuny gdzie siedzą starzy kibice przychodzący na Pogoń od 40 lat.Patrząc na taka grę wszystkim nerwy puszczają poza chłopakami, którzy czy mróz czy deszcz dopingują Pogoń a takie baby siedzą i pestki wcinają.Nie podoba ci się nie musisz przychodzić na mecze i płakać w necie.Powiedz od razu, że jeden z tych ochroniarzy to twój maż.Miałem racje za takie bzdurne teksty powinni i ciebie trafić.P.s. Problemów ze wzrokiem na szczęście nie mam w odróżnieniu od twojej psychiki.

 25. ja to nie Ty dodano 9 lat temu

  Do Kibicka:
  Rzeczywiście musiałaś pomylić pikniki i trafiłaś na stadion, gdzie- jak sama napisałaś- siedziałaś daleko od młyna, więc nie wypowiadaj się nie znając totalnie sprawy i wszelkie informacje czerpiesz z medialnej nagonki "stróżów prawa". Widzę, że nie czujesz ducha prawdziwego kibicowania, bo siedzenie na krzesełku i obżeranie się popcornem dalekie jest od tego. Właśnie dzięki takim jak my z Młyna nadajemy kolorytu i atmosferę na każdym meczu. I wbij sobie do tego pustego łba (nie wiem, ile można razy tłumaczyć?!) śnieżki leciały w stronę gniazdowego, a później na murawę, w momencie gdzie nie było żadnego piłkarza. Ochrona stała przy trybunie, a każda śnieżka przeleciała nad nimi. Nikt w ochronę specjalnie nie rzucał!!!

 26. Kibicka dodano 9 lat temu

  DO Twardy Kibol z Młyna xd
  Z wami czy bez was ja na mecze i tak bym przychodziła, bo nie dla was tam jestem tylko dlatego że lubię piłkę. Tak samo jak lubię siatkówkę, więc jestem też często na meczach Plus Ligi. I nie słyszałam tam śpiewów typu Arka Gdynia ku….a świnia itp.
  DO stary kibic
  I widzisz jak pokazałeś brak swojej kultury??? Bo ja nie powiedziałam na Ciebie cham tylko, że zachowanie było chamskie. Ty jak widać chamem jednak jesteś, bo poza tym że nazwiesz mnie psychiczną wytłumaczenia dla rzucania nie masz.
  A ja o każdym kto krzyczy w stronę sportowców chu…j czy inny bluzg myślę tak samo, bez różnicy w którym sektorze stoi. Dla mnie takie okrzyki to brak kultury i nie widzę w tym prawdziwego kibicowania. Mam swoją ukochaną drużynę, ale czy wygrywa czy przegrywa nie wyzywam ani ich ani ich rywali. A każdy kto tak robi zachowuje się po chamsku.
  I akurat mój mąż na mecze nie chodzi bo piłki nie lubi. To, że ktoś ośmielił się skrytykować WIELKICH PANÓW KIBICÓW nie oznacza, że ma męża ochroniarza. Masz zbyt proste myślenie.
  DO ja to nie Ty
  Siedziałam nad wami, więc widziałam dobrze. I to tłumaczenie o rzucaniu w gniazdowego jest żałosne i naprawdę miejcie chociaż odwagę się przyznać, a nie teraz robicie z siebie gówniarzy, którzy nie wiedzieli że tak nie można.
  Dla mnie prawdziwe kibicowanie to co innego niż rzucanie bluzgami, głupawe przyśpiewki. I tylko dla was chyba nadajecie kolorytu, odrobina skromności by się przydała. Przez moje okrzyki klub ukarany nie został, więc nie wiem kto jest bardziej przydatny drużynie.
  I sam masz łeb, a to że pusty to już pokazałeś swoim wpisem. Nic nie wnosisz poza chamstwem. Szkoda mi Twoich rodziców.

 27. e, faster nie było cię na meczu więc nie gadaj dodano 9 lat temu

  i tyle w temacie,.

 28. gość dodano 9 lat temu

  a Paweł (samolot) był ?

 29. Twardy Kibol z Młyna xd dodano 9 lat temu

  Do Kibicka:
  Ku*wa jego mać, przepraszam za wyrażenie ale mnie krew zalewa… Najpierw piszesz że siedzisz z daleko od nas i wgl. a teraz nagle znalazłaś się nad nami? Przepraszam jest coś nie tam… Skoro masz taki doskonały słuch i wzrok to opisz mi kto i kiedy mówił żebyśmy rzucali w ochroniarzy bo ja mimo dobrego słuchu nie usłyszałem ani słowa które by wskazywały na coś takiego.
  Powtarzam STADION TO NIE TEATR! Chodzę, na mecze nie tylko na Pogoń ale na inne dyscypliny i nie tylko w Siedlcach i słyszę wyzwiska więc proszę nie pier*ol mi tutaj że nie ma czegoś takiego! Nienawidzę jak ktoś stosuje zasadę "nie znam się to się wypowiem" bo siedzę i obserwuje ruch kibicowski od kilku dobrych lat i wiem co się dzieje i nie wmawiaj że tego nie ma bo sama się ośmieszasz.
  Nie chodzi o to że skrytykowałaś "WIELKICH PANÓW KIBICÓW" czy jak kto woli "Śnieżkowych Bandytów" lub bardziej popularna nazwa "Kiboli" bo to nie jest krytyka tylko oczernianie.

 30. Kibicka dodano 9 lat temu

  Oj bo pękniesz kolego. Jakbyś czytał ze zrozumiem to byś przeczytał, że napisałam siedzę a nie siedziałam. Na tym meczu dokładnie stałam na samej górze trochę na prawo od was.
  I nie wiem gdzie wyczytałeś, że ja napisałam że było hasło aby rzucać w ochronę??? Chyba za dużo wrażeń. Nie ważne gdzie chciałeś rzucać, ważne w co rzuciłeś. A jak nie masz cela to się nie bierz za coś co Ci nie wychodzi.
  I nie wiedziałam, że w Siedlcach jest Plus Liga,bo ja nie pisałam o innych dyscyplinach w Siedlcach.
  I oczernianie zajrzyj do słownika co to znaczy to jest pisanie nieprawdy. Śnieżki poleciały na boisko??? Poleciały, więc nie można oczerniać prawdą. A to gdzie chciałeś celować to jest nieistotne. Więc sam się nie ośmieszaj.

 31. Twardy Kibol z Młyna xd dodano 9 lat temu

  do Kibicka.
  Następnym razem pisz dokładniej co myślisz bo można odebrać to w dwojaki sposób np. to w którym miejscu oglądałaś mecz bo najpierw piszesz że siedzisz z daleka od nas i nagle że siedziałaś obok nas. Skoro piszesz że rzucaliśmy w ochroniarzy no to chyba musiałoby być jakieś hasło że w ochroniarzy bo prawdopodobieństwo żeby wszyscy pomyśleli o tym samy jest baaaaardzo małe. Pokaż gdzie napisałem, że w Siedlcach jest Plus Liga przecież wiadome jest że niestety ale nie posiadamy jej ale to już jest mało istotne. Jedyną osobą która się tutaj ośmiesza możesz być Ty chociażby za nazywanie chamskim zachowaniem rzucanie śnieżkami…
  Pozdrawiam i zastanów się co piszesz.

 32. efaster dodano 9 lat temu

  jak nie byłem jak byłem, chodze na Pogoń od bobrych kilku lat (od czasu do 3 ligi) a na 2 kupuje karnety

  więc Ty nie pitol głupot

 33. Fan Pawła Zarzecznego dodano 9 lat temu

  Co do przekleństw to akurat w młynie mniej się ich nasłuchałem niż w tych sektorach gdzie siada piknik i co więcej piknikowcy przeważnie się wymądrzają mówią tak jakby dzięki nim Pogoń grała w pierwszej lidzie albo w ekstraklasie.Oczywiście nie wszyscy bo wielu starszych kibiców szanuje za wyjazdy,za próbę ratowania nie raz Pogoni Siedlce wszyscy powinni wiedzieć co to są za osoby i dzięki także nim Pogoń gra w II lidzie.Ale wielu tych pikników nie da się słuchać już nie chodzi i przekleństwa ale o wymądrzanie się gadają takie rzeczy jakby sami byli trenerami a nie są dlatego polecam wam czytać Pawła Zarzecznego a nie gadać głupoty.A co do rzucania śniegu mi się takie akację podobają i głupotą jest skazywać za takie rzeczy czasami mam wrażenie,że za kradzież a nawet za włamanie jest mniejsza kara niż za rzucanie śniegiem w ochronę przecież to idiotyzm w czystej postaci Pozdrowienia dla Młyna Trzymajcie się.

 34. Kibicka dodano 9 lat temu

  DO Twardy Kibol z Młyna xd
  Rozumiem, że dla Ciebie rzucanie specjalnie czy jak to Wy uważacie niechcący w innych nie jest chamstwem i słowa przepraszam od Was nikt nie usłyszy to jak będę stała sobie i pluła na chodnik i niechcący opluję Ciebie to też nie będzie to chamskie i nie będę musiała przeprosić tak? Jeśli tak to ok, mam nadzieję, że tak się kiedyś wydarzy.
  Cham nigdy nie przyzna się do bycia chamem i zawsze będzie widział to inaczej. Tak chcecie mieć wolność to dajcie ją innym. Co tak Cię oburza, że ja uważam, ze to chamskie było??? Prawda w oczy kole.

 35. antykibol dodano 9 lat temu

  do Twardy Kibol z Młyna xd, TWARDZI TO WY JESTESCIE W MORDZIE A JAK PRZYJDZIE COC DO CZEGOSC TO SPIER…… PACHOLY LEGII POGON PACHOLY LEGII , PACHOLT LEGII POGON TO PACHOLY LEGII .

 36. stary kibic dodano 9 lat temu

  kobieto przestań głupoty pisać: " A ja o każdym kto krzyczy w stronę sportowców chu…j czy inny bluzg myślę tak samo, bez różnicy…" Młyn nigdy tego nie robi w stronę piłkarzy.Panowie tej kobiecie wszyscy mówią – piszą aby czytała ze zrozumieniem: chłopaki rzucali w gniazdowego, część śnieżek przelatywało nad barierką. " To, że ktoś ośmielił się skrytykować WIELKICH PANÓW KIBICÓW nie oznacza, że ma męża ochroniarza " to akurat dokładniej to oznacza męża, brata, kolegę obojętne, na jedno wychodzi." Dla mnie prawdziwe kibicowanie to co innego niż rzucanie bluzgami, głupawe przyśpiewki.Na szczęście oni mają głęboko w d…. czym jest dla ciebie kibicowanie i wielu moich znajomych pikników też.Bez Młyna nie ma atmosfery. " Przez moje okrzyki klub ukarany nie został, więc nie wiem kto jest bardziej przydatny drużynie." Ha ha ha twoje okrzyki dobry żart nie rozśmieszaj wszystkich. Poza Młynek nikomu nie chce się 4 liter ruszyc, podnieść ręce czy zaśpiewać.No ale będziesz miała okazje zaprezentować swój wokal przez 3 kolejne soboty jak Młyn zrobi sobie chwile przerwy.Zobaczymy jak to wyjdzie.

 37. Twardy Kibol z Młyna xd dodano 9 lat temu

  do Kibicka
  O tak nie mogę na tą prawdę patrzeć po prostu oczy mi wypala… Zresztą kto to mówi. Osoba która się gubi w tym co pisze. Jakoś nie zauważyłem żeby któryś z ochroniarzy dostał śnieżką bo piłkarz ani sędzia na 100% nie oberwał.

  do antykibol
  ch*j z tym że to co piszesz do gówno prawda bo jak nie wiesz jak jest to się nie wypowiadaj ale co ta wypowiedź wnosi do tematu?

 38. ja to nie Ty dodano 9 lat temu

  do Kibicka:
  Jakaś Ty żałosna. Mówienie do kogoś, że się zachował po chamsku jednoznacznie świadczy o tym, że jest chamem, bo chyba cham po chamsku się zachowuje więc chyba obraziłaś drugiego człowieka?!
  Nie wmawiaj nam, że tłumaczymy się z tego, że rzucaliśmy w gniazdowego, bo właśnie tak było. To nie jest nasze tłumaczenie, tylko prawda, której nie możesz przełknąć. Rzucenie kulek śnieżnych na boisko też było zamierzone, ale na boisko i żaden ochroniarz nie został trafiony, bo wszystkie przeleciały nad nimi na pusty teren boiska, gdzie piłkarzy też nie było w tym momencie (byli w polu karnym, gdy Pogoń chyba wykonywała rzut wolny). A te Twoje wymówki, że niby byłaś daleko od młyna, później pisanie, że nad nami z poprawką, że nad nami i troszkę w prawo, to świadczy tylko o Twojej infantylności. Nie tłumacz się już, bo się pogrążasz!!!

 39. ja to nie Ty dodano 9 lat temu

  do antykobol:
  nie rozumiem twojej wypowiedzi odnośnie Pogoń to pachoły Legii. Po prostu żydzewiaku boli Cię, że na Młynie są kibice, którzy kibicują również Legii, a nie Widzewowi??? Czy my im sługujemy? Nie!!! Jeździmy na ich mecze, tak jak przychodzimy na mecze Pogoni.

 40. Kibicka dodano 9 lat temu

  Do stary kibic
  A ja Wam cały czas tłumaczę, że mnie nie interesuje gdzie chciałeś trafić tylko w co trafiłeś. Weź to przeczytaj ze sto razy to może załapiesz, w co jednak wątpię. Dla mnie mogłeś chceć trafić w księżyć, poleciało na boisko więc uważam, że nie pomyślalaś za mocno przed rzutem o konsekwencjach. Co uważam za dziecinne i chamskie zachowanie. Ochroniarz nie dostał, ale mógł, bo skoro celowałeś w coś innego to nie wiedziałeś w co trafisz. A jakbyś trafił to też byś się tak głupio tłumaczył??? Nie chciałem, nie widziałem. Co Ty dziecko jesteś czy uważasz się za dorosłego???
  I naprawdę radzę trochę rozszerzyć logikę. Uważam, że chamskie jest wygwizdywanie policji – czy to znaczy że mam meża policjanta?? To już mam swóch.
  Tak jak Wy macie głęboko w du..ie mnie, tak ja Was na stadionie. Dla mnie mogłoby Was nie być, mecz by dla mnie nie stracił. Bo mecz to nie Wy, ale jak widzę czujecie się ważniejsi niż piłkarze.
  I nie pier…ol że klub nie został przez Was ukarany, bo ja kojarzę parę przypadków. Przez moje kibicowanie nie został, ale przez Wasze tak. Bo Wy macie klub w du..ie, działacie na niekorzyść i sami karę powinniście płacić.
  DO
  Twardy Kibol z Młyna xd
  Myślę, że gdybyś uważał, że zachowaliście się w porządku to byś się tak nie pieklił o to, że ktoś to nazywa chamskim zachowaniem. Ale widzę, że nie możesz sobie darować, że komuś się to nie podoba. Że ktoś wam nie przyklaskuje i nie pochwala idiotycznego szczeniasckiego zachowania. Chcesz byś traktowany poważnie to się tak zachowuj.
  Do
  ja to nie Ty
  To, że ktoś się zachował chamsko nie oznacza, że zawsze jest chamem i zawsze się tak zachowuje. Nie znam prywatnie nikogo z Was więc komentuje tylko zachowanie to jedno a nie całe Wasze życie. ALe tak prostych rzeczy wyjaśniać nie będę, bo mi szkoda czasu.
  I nie pisałam, że na tym meczu byłam daleko (nie wiem gdzie to wyczytałeś), tylko, że nie siadam obok Was. Zazwyczaj jestem po drugiej stronie, ale czasem nad Wami. Nie mam stałego miejsca. Ale też już nie chce mi się tłumaczyć po raz kolejny braku czytania ze zrozumieniem.
  ŚNIEŻKI POLECIAŁY NA BOISKO CZY NIE??? POLECIAŁY!!! A KAŻDY MA W DUPIE GDZIE CELOWAŁEŚ, NIE WAŻNE CO CHCIAŁEŚ ZROBIĆ WAZNE CO ZROBIŁEŚ. Ale takie rzeczy trzeba wynieść z domów, było słuchać rodziców.

 41. Twardy Kibol z Młyna xd dodano 9 lat temu

  do Kibicka.
  Zacznijmy od tego że się nie piekle bo szkoda mi nerwów na coś takiego, bardziej chodzi o to że jestem załamany co czytam i to od osoby która tak na prawdę nie wie do końca o co chodzi "poleciało na boisko…" no i ch*j z tym że tam poleciało, zabiło to kogoś? Tłumaczenie że poleciało na boisku i koniec to taki średni argument zrozumiałbym to gdyby komuś się stała krzywda przez to. Jeżeli by coś się komuś stało przez tą śnieżkę to jestem przekonany że nie zabrakłoby słowa "przepraszam". Gadanie że przez nas klub płaci kary bo przeklinamy to też jest słabe bo tak jak ktoś wcześniej pisał że dziadki więcej klną niż my tylko że jak my już przeklniemy to obraza majestatu (czyt. przeciwnik, sędzia, policja, pzpn itp.) bo jak my krzykniemy to wszyscy na raz i lepiej słychać i gdyby pikniki też się zebrali i na raz krzyczeli jedną wiązankę w tym samym czasie to by też raczej kary nie zabrakło.
  Każdy z nas postrzega inaczej wiele spraw. Dla nas mecz bez dopingu jest jak przepraszam za wyrażenie ale wal…ie konia przy prostytutce. Tak samo zapewne Tobie jest ciężko wykonywać coś bez czegoś, niby się da ale jednak czegoś brakuje i dla nas pewnie jest to tak samo dziwne i jesteśmy w stanie wyobrazić sobie wykonywanie tego bez czegoś.

 42. ja to nie Ty dodano 9 lat temu

  do Kibicka:
  Twój tekst z dnia 26.03.2013 godz. 15:27: "Nie chciałbyś być w swojej skórze jakby mnie ta śnieżka trafiła. Na szczęście ja siadam daleko od tych którzy nie potrafią się kulturalnie zachowywać."
  A w co trafił??? W pustą murawę??? Ogarnij się kobieto!!! Nie każdy ma takiego zeza jak Ty! Nigdy nie robiłaś niczego szalonego? Nie rzucałaś się śnieżkami pewnie, bo to dla Ciebie zbyt niebezpieczna zabawa i przecież mogłabyś trafić kogoś innego och!!! Ty masz nasze kibicowanie w dupie, ale to Ciebie tak naprawdę na stadionie nie ma. Ty tam nie istniejesz!!! Więc nie podpisuj się w swoich postach jako "Kibicka", bo tak naprawdę nigdy nią nie byłaś!!!!!!!! Zapytaj się każdego pierwszego piłkarza, kto jest dla niego lepszym kibicem! Czy ten, kto siedzi, pomrukuje i pierdzi w krzesełko z popcornem w buzi, czy ten, kto zdziera gardło, nakręca do walki i wspiera drużynę mentalnie? Piłkarz od razu widzi, kto go bardziej zmotywuje do gry. Dla piłkarza, tacy jak Ty to kolejna osoba przybyła na piknik, która przyszła… tylko po co?? Obejrzeć mecz? phi Szkoda pisać…

 43. MKS dodano 9 lat temu

  Do Kibicki.
  Dzięki tym "chamom" jak ich nazywasz masz jeszcze możliwość oglądania piłki nożnej w Siedlcach, kiedy Pogoń tułała się po niższych ligach, a zarząd miał to w dupie to właśnie Ci "bandyci" zrobili pikietę pod Urząd Miasta, aby Pogoń była zapisana do rozgrywek. Nie jeden z nich przejechał za Pogonią pół Polski, aby ją wspierać, nikt z nas nie dostaje za to pieniędzy, to jest miłość do klubu. To my wydajemy swoje własne pieniądze aby móc jeździć za klubem, który kochamy, a nie jak większość piłkarzyków pajacyków(najmitów) lecących na hajs ma w dupie te barwy, ten herb, gdyby trzeba było oddali byśmy zdrowie czy nawet życie za ten klub. Większość z nas oddaje temu klubowi wiele godzin, czy to w godzinach pracy czy też nie, ale taka osoba jak Ty nigdy tego nie zrozumie. Bez odbioru. MKS!

 44. MKS dodano 9 lat temu

  Jeszcze jedno: http://www.youtube.com/watch?v=ggjrBSCoeWw

 45. asd dodano 9 lat temu

  Ja to bym się nie zdziwił gdyby osoba pod pseudonimem "Kibicka" była kimś z urzędu i nabijała sobie postami punkciki do premii 🙂 Nie wiem czy wiecie ale pracownicy urzędu którzy najliczniej udzielali się na Siedleckich forach dostali po 10tys. premii 🙂

 46. Twardy Kibol z Młyna xd dodano 9 lat temu

  Kibicka zresztą jeżeli nie chcesz słuchać bluzgów to wystarczy że zainwestujesz w zatyczki do uszu i żeby nas nie oglądać to usiądź sobie gdzieś na środku trybuny lub w ogóle przy sektorze gości bo nie rozumiem czemu wylewasz swoje żale że przeklinamy lub robimy to czy tamto. Przemyśl co pisałaś.

 47. ja to nie Ty dodano 9 lat temu

  do asd:
  Nie tylko pracownicy urzędów stosują taką taktykę. W większości firmach ludzie z działu marketingu i reklamy siedzą na necie, śledzą wpisy i w razie czego bronią swojej firmy od krytyki, pisząc pochlebne opinie. Taka już jest polityka.

 48. Kibicka dodano 9 lat temu

  No tak wystarczy wielkich kibiców skrytykować i od razu trzeba mieć albo męża ochroniarza, albo pracować w urzędu. Ludzie macie zbyt proste myślenie. Mi się po prostu to rzucanie nie podobało. Czy to coś tak strasznego??? Mogę mieć własne zdanie na ten temat.
  Ja się nie targuję kto jest ważniejszym kibicem, dla mnie każdy kto życzy dobrze Pogoni jest tak samo wartościowy, bez różnicy czy śpiewa, klaszcze czy je popcorn. Uważacie się za tych bardziej potrzebnych? Ok, mi to nie robi różnicy, ja nie potrzebuję się aż tak na siłę dowartościowywać. Kibicuję Pogoni, życzę im jak najlepszych wyników i tyle.
  I uwierzcie to nie są żale, mam inne problemy. Napisałam że rzucanie było chamskie, na drugi raz rzucajcie sobie poza stadionem w swojego gniazdowego, bo jak widać cela nie macie. Wtedy nikt nie będzie miał pretensji.
  Krytyka zawsze boli, ale trzeba ją z honorem przyjąć a nie wyganiać mnie z trybun bo ośmieliłam się powiedzieć, ze dla mnie nie jesteście najważniejsi na meczu.

 49. ja to nie Ty dodano 9 lat temu

  do pseudo "kibicki":
  Ehhh… to Ty szukasz dowartościowania. Nie widzisz, że nasze argumenty przyćmiły Twoje śmieszne wywody. Nie jesteś kibicem i zapamiętaj to sobie! Nawet nie kibicujesz naszej drużynie. Jedynie jesteś sympatykiem Pogoni!!! To, że Ci się rzucanie kulek nie podobało, nie znaczy, że masz obrażać innych i porównywać siebie do pierwszego lepszego kibica. Ty na stadionie jesteś tylko WIDZEM!!!! A co do tego, kto jest wartościowszym kibicem, to się też głęboko mylisz i świadczy to tylko o Twoim ograniczonym myśleniu co do kibicowania. W domu moja babcia jest lepszym kibicem od Ciebie, bo nie dość, że Pogoń lubi, kocha i życzy jej samych zwycięstw, to jeszcze się za nich modli ;-P
  Byłaś daleko więc skąd wiesz, że cela nie mamy? Gniazdowy robił takie uniki, że nawet podkręcone śnieżki strzelane zewnętrzną strona stopy nie dawały satysfakcji 😉 Nikt na szczęście nie zginął, nie złamał sobie nogi żaden piłkarz, a i ochrona zakończyła pracę bez żadnych obrażeń.
  I przestań już gdakać o tych rodzinach ochroniarzy, policjantach i urzędasach, bo wpadłaś w jakieś paranoje!

 50. Kibicka dodano 9 lat temu

  Nie wiem czy wiesz co to jest słownik, ale zajrzyj tam i sprawdź co oznacza słowo argument. Żałosne wpisy o tym, że rzucało się gdzie indziej, a w co innego trafiło to tylko zwykłe tłumaczenie gówniarzy, którzy nie potrafią się przyznać, że nie potrafią się zachować jak prawdziwi kibice, tylko jak kibole którzy nie powinni mieć wstępu na stadiony. Takimi zachowaniami i wpisami ośmieszasz swoją drużynę.
  Dla mnie takie osoby jak Ty nie są kibicami, psują opinię o mieście, drużynie, klubie, jedynie co potrafią to się wykłucać, ciągle mieć mieć jakieś ale i rzucać bluzgami. Przez takich jak Ty klub płaci kary, bo nie wiesz co to prawdziwe kibicowanie, potrafisz tylko drzeć mordę. A Twoja babcia mogła Cię wychowywać, a nie tylko się modlić.
  Ja jestem widzem, Ty jesteś wstydem. I mi jest całkiem obojętne co tacy jak Ty myślą o innych kibicach, sympatykach czy widzach. Ja nie muszę na siłę udowadniać komuś że jestem lepsza. Nie mam aż tak niskiej samooceny. Nikt was nie szanuje, bez was nadal by Pogoń grała więc wiem, że nic nie znaczenie boli.

 51. Układanka układów dodano 9 lat temu

  Ale chłopaki, olejmy tą żałosną paniusię. Jej chamskie posty świadczą tylko o tym, że chce się ona strasznie wpisać w serwowany przez nasze super stacje telewizyjne, radiowe i gazety, profil kibica. Czyli idę na mecz z trąbką, biorę znajomych, kupujemy sobie szalik, oczywiście w trakcie meczu wyjmujemy smartphona i robimy sobie fajne fotki, by potem pochwalić się na FB jakim to się jest się nowoczesnym kibicem. "Kibicka" zapewne jest typowym kibicem wykreowanym na Platformie Euro 2012. Wszystkie posty, które ona pisze to jechanie po Nas, prawdziwych kibicach, którzy coś chcą zrobić dla klubu.
  Ty natomiast "kibicko" jesteś tylko zwykłym widzem, nie potrafiącym odróżnić tempego oglądania meczu, jak robisz to Ty i 500 osób wokół Ciebie, od tworzenia dopingu i atmosfery jaka tam jest. Przychodzicie w większości na mecz tylko wtedy gdy jest pogoda i gdy Pogoń akurat zaczyna znowu wygrywać mecze. Żal Ci jest że to nie po Twojej stronie stadionu tak się śpiewa i bawi jak na F3. No tak, u nas się czasami mocno skrytykuje PZPN, władze klubu, czy rząd, którego pewnie z zawziętością bronisz i bez pomyślenia przejęłaś to co oni Ci serwowali przez ostatnie 2-3 lata.

  A to czy Ty nas szanujesz to nas nie obchodzi. Są ludzie, którzy wybierają się na mecz, także po to by poczuć atmosferę z młyna i wiemy o tym że wielu się podoba to co robimy. Tak się na dzieje także na Legii, gdzie ludzie chodzą żeby obejrzeć mecz w zajebistej atmosferze, którą robi Żyleta.

  Olejmy tą paniusie. Nie ona pierwsza nie ona ostatnia.

 52. Kibicka dodano 9 lat temu

  Zapomniałeś dodać o jedzeniu popcornu.
  Może jakbyś się uczył czegoś więcej niż wasze głupawe przyśpiewki to byś potrafił rozszerzyć swoje myślenie. Nie mam fb, nie mam szalika, trąbki. Smartphona też nie mam. No kurna patrz nie pasuję na takiego nowoczesnego kibica.
  Jestem widzem, Ty żałosnym gówniarzem który gów..o wie o kibicowaniu. Czeka tylko na to by wykrzyczeć w mordzie zakrytej szalikiem bluzgi, bo w twarz nigdy tego nie powie bo się boi.
  I ja też mam gdzieś co Wy myślicie o innych kibicach. Wątpię by ktoś nie przyszedł na mecz jakby was nie było. Zrozum to, że kibic przychodzi dla swojej drużyny a nie dla was. I chcą obejrzeć widowisko sportowe, a nie skaczących gówniarzy. Dla mnie jesteście nieistotni. Ale widzę, ze nie możecie sobie tego darować.
  I olewanie to jest coś co jedyne w zyciu pewnie umiesz. Ale dobrze, w czymś trzeba być dobrym.

 53. ja to nie Ty dodano 9 lat temu

  No widzisz Kibicko jakie z ciebie ziółko, które nie zna podstaw ortografii i udaje prawdziwego kibica, a tak naprawdę nie rozumie prostych argumentów. Odsyłasz mnie do słownika, ale to Tobie przydałby się słownik ortograficzny języka polskiego!!! I przestań prowokatorko wypisywać głupoty, że kogoś trafiliśmy prócz gniazdowego! Ty masz tylko traktować swoje chore wywody jako argumenty? Puknij się w czoło! Czy my kogoś trafiliśmy? W kółko odpieramy Twoje głupawe uwagi, ale znam takie jak Ty. Zadufana w sobie paniusia, która nie widzi nic prócz siebie. BABIE NIC NIE PRZETŁUMACZYSZ, a Ty jesteś wyjątkowym przypadkiem. Nie masz nic na swoją obronę więc wyzywasz wszystkich dookoła. Żal mi Ciebie narcyzku. Głupawe przyśpiewki? Jakaś ty płytka i głupiutka. Mordę to Ty masz, a kibicem nigdy nie byłaś, nie jesteś i nie będziesz i wbij to sobie do tego pustego łba!!! Ciebie nikt chyba nie wychowywał, bo takim narcystycznym ch… jest się od urodzenia?! Nie musisz nikomu udowadniać, że jesteś lepsza?? haha… w czym? chyba w głupocie! Żegnam… nie będę dalej karmił idiotycznego trola!

 54. Kibicka dodano 9 lat temu

  Ty jesteś jednak przepraszam ale debilem. Czy ja gdzieś napisałam że w kogoś trafiliście??? Matko człowieku, weź daj to komuś kto potrafi czytać i niech Ci przetłumaczy bo widzę, że Tobie to się nie uda. I pieprzysz w kółko to samo, ale nie na temat. Może jakbyś w szkole słuchał a nie czekał aby komuś dowalić po szkole (bo tylko to potrafisz przypuszczam) to byś potrafił uruchomić mózg. Jednak na niektóre rzeczy jest już za późno.
  A mi Ciebie nie żal, tylko wstyd za Ciebie. I jak widzę po tym, że nie rozumiesz nic innego poza bluzgami to Ty masz baaaaaaardzo pusty łeb. I tym sposobem pasujesz do kiboli, zawsze będziesz tym za których Polska się wstydzi, bo tylko się drze, szuka zaczepki, chętnie by kogoś pobił (oczywiście w grupie bo sam jest tchórzem i spieprzałby pierwszy).
  I znów zajrzyj do słownika co to znaczy narcyzm – chcesz używać mądrych słów, ale Ci nie wychodzi. To nie ja się uważam za lepszą ale Ty, więc Ci wytłumaczę narcyzm to zakochany w sobie. Poczytaj swoje wpisy, poczytaj jak się wychwalasz jako kibic i dopasuj teraz to słowo. No już rozumiesz??? Czy jeszcze mózg nie działa??? Na pewno nie działa. Może jak sobie wszyscy się zbierzecie to razem coś się uda. Może.
  Ty mnie nie karmisz, ja na siebie zarabiam. I żegnaj to się z babunią w kościele.

 55. ja to nie Ty dodano 9 lat temu

  do Kibicki, co ma zgniły mózg i cycki:
  Stara Idio…ko (bo na starość to się traci pamięć i głupieje)! Ile razy można przytaczać Twoje debilne wywody?? Twój tekst z dnia 26.03.2013 godz. 15:27: "No z racji chyba tego, że jesteś stary to już masz problem z widzeniem. Na meczu byłam i wiem gdzie śnieżki poleciały. A poleciały na boisko i w ochronę." Czy to nie oznacza, że twierdzisz, że trafiły w ochronę??? Nie znasz mnie więc sobie mojego życiorysu nie porównuj do swojego. Nie moja wina, że zbyt intensywnie bujali cię w kołysce, wypadłaś i łazi teraz takie upośledzone coś na stadion. Widać, że w dzieciństwie miałaś ciężki żywot, bo każdy cię bił, czy to w domu, czy w szkole i teraz wyżywasz się patrząc na siebie i swoje wywody, jak na coś świętego więc narcyzem jesteś, bo tylko siebie widzisz hipokrytko zakichana! Narcyz nie widzi swoich wad i Ty się powinnaś za siebie wstydzić, bo to ty zaczęłaś obrażać innych i wyzywać, ale nie… taki narcyz tego nie widzi, bo jest zakochany w sobie i nie dostrzega swoich wad głu…ku więc nie pisz, że to ja nie rozumiem co oznacza słowo narcyzm tę..ku! Ja się wychwalam?? Ja tylko piszę, jaka jest różnica między kibicem, a takim ciulem jak TY!!!! Prawda w oczy kole? Karmić trola, to była przenośnia tum…ko! Wracaj do kasy do Biedronki!!!

 56. miniStrant dodano 9 lat temu

  Za co płacimy podatki? Widziałem jak śnieg posypał się z trybuny i krzywdy nikomu nie zrobił. Policja powinna zajmować większymi wykroczeniami widać chyba nie ma więcekszych zmartwień.

 57. Twardy Kibol z Młyna xd dodano 9 lat temu

  Kibicka.
  Możesz mieć nas za bandę debili tylko ciekawe kto inny niż ta banda debili pójdzie ratować ojczyzny niż nie oni. Tak to właśnie większość z nas będzie stała w pierwszych szeregach i broniła Niepodległej Polski! Bo na stadionach uczymy się patriotyzmu czyli jednej z najważniejszych wartości, która niestety jest zapominana przez wiele osób w moim wieku (mam 18 lat) i to mnie niepokoi. Na stadionie uczymy się lokalnego patriotyzmu, który przeradza się w patriotyzm do ojczyzny. Także to raczej my będziemy walczyć a nie durni (chociaż pewnie dla Ciebie nie durni) lewacy, antifa albo inne wymysły.
  Mówisz, że tylko wykrzykujemy durne przyśpiewki ale to właśnie te durne przyśpiewki dodają ducha walki sportowcom, chęci do walki bo słyszą, że ktoś poświęca się dla nich,zdziera gardła mimo mrozu czy innych niekorzystnych czynników. Także ocenę czy jesteśmy potrzebni na stadionie pozostawię już tobie tylko chcę zaznaczyć jeszcze jedno, że pod czas meczu zawodnik nie odczuwa obecności pikników tak bardzo jak naszej (a dlaczego? przeczytaj to co napisałem wcześniej). I proszę Cie po raz kolejny pisz co chcesz dokładnie przekazać i czytaj ze zrozumieniem bo później piszesz, że my nie umiemy czytać dokładnie.
  Piszesz, że jesteśmy silni tylko w gębie i w grupie wg mnie rzeczywiście są też i tacy ale nie możesz wrzucać wszystkich do jednego worka bo osobiście nie lubię i myślę, że nie tylko ja, jak się wszystkich ocenia po wybryku części szczególnie, że Polacy nigdy się nie bali podczas bitwy gdy przeciwnik miał znaczną przewagę liczebną i część z nas ma to we krwi. Przestań wierzyć głupim stereotypom o kibolach, że to tępaki i chcą iść tylko na awanturę itp.

 58. ja to nie Ty dodano 9 lat temu

  Do
  Twardy Kibol z Młyna xd:
  w 99% zgadzam się z Tobą, ale przestańmy używać głupich propagandowych tekstów o lewakach, gdy człowiek (tak jak ja) jest tolerancyjny i liberalny… do pewnych granic 😉 Ja nie jestem fanatykiem prawicowym (PIS), ale za naród i ojczyznę poszedłbym w ogień, a popcorn upraży się w sercu hehe. Kibicka na tyle jest pusta, że nie zrozumie naszej ideologii więc darujmy sobie już karmienie trola. Obiecuję, że nie odpiszę na jej jakże głupie, durne, idiotyczne, bezsensowne, debilne, płytkie, puste, bez wyobraźni wywody. Ave Pogoń Siedlce!!!!!!!!!!!!

 59. ja to nie Ty dodano 9 lat temu

  Żegnam kibickę środkowym palcem… babcia też 😀

 60. obserwator dodano 9 lat temu

  Ktoś trafnie podkreślił co kibicka napisała: " Przez moje okrzyki klub ukarany nie został, więc nie wiem kto jest bardziej przydatny drużynie." Gwoli ścisłości, tu zwracam się do kibicki,klub dostał 3 kary (500,- , 500,- , 2000 tys) lecz żadna z nich nie dotyczyła wulgarnych okrzyków (2 x za petardy hukowe, raz za " rolki " tak więc nie czepiaj się chłopaków z młyna za okrzyki, które były swojego czasu sporadycznie.Nie lubią policji bo ta robi co może aby np. utrudnić im wyjazdy. Wszyscy to wiedzą ale nikt o tym głośno nie mówi.Co do frekwencji, gdy zawiesili doping widzieliśmy co się działo pod koniec poprzedniego sezonu.Ostatnia sprawa.Wiele osób wypowiadających się tu ma rację.Jesteś widzem tzw. piknikiem.Pojeździj z rok czy 2 na wyjazdy niekoniecznie z młynem i wtedy może ale to może zabierz głos. Szacunek dla chłopaków pomimo, że siedzę pod vipowską przychodzę m.innymi dla atmosfery oby tak dalej.Róbcie swoje.Psy szczekają karawana jedzie dalej. P.s. właściwie jedna suczka.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?