SPIN

Sesja miejska na żywo: Radni pytają o Bohemę

Aneta Borkowska piątek, 29 marca 2013, 11:20 Aktualnie, Wydarzenia

Radni w interpelacjach pytają o nowo powstały lokal przy ul. Kolejowej, czyli o znaną wszystkim Bohemę. Chcą wiedzieć na co zostało wydane pozwolenie, na dyskotekę czy lokal gastronomiczny.

ab

7 komentarzy

 1. katastrofa dodano 8 lat temu

  Gratulacje dla prezydentów Siedlec, dyskoteka na historycznym miejscu; dramat Dzieci Zamojszczyzny, likwidacja getta żydowskiego w Siedlcach i wywózka z tego peronu Żydów do Treblinki. Niesmak i brak wrażliwości społecznej

 2. jkfoo dodano 8 lat temu

  No to mądrych mamy radnych.Zezwolenie wydaje się na lokal gastronomiczny a od właściciela zależy czy to będzie dyskoteka.

 3. cytat zasłyszany- nie chcąco dodano 8 lat temu

  zmiana nazwy z BOHEMA na złoty k..as/ złotnik i sex shop właściciele nowej dyskoteki

 4. Kpina dodano 8 lat temu

  Całe miasto trzeszczy czyja to jest dyskoteka a wy Radni też dobrze wiecie na co daliście pozwolenie i komu. To jest żart z miasta , społeczeństwa siedleckiego i miejscu upamiętniającym getto jest teraz dyskoteka. Ale cóż obywatel ma zrobić jak ręka rękę myje w tych naszych Siedlcach (Urząd Miasta) . Władze Urzędu Miasta niech zaczną myśleć o normalnym funkcjonowaniu a nie tylko kasa i kasa. Podoba historia była niedawno z Dyskoteką Millennium też miała być szkoła tańca i co jest ?????

 5. Realista dodano 8 lat temu

  do "Kpina" i "Katastrofa" to są osoby które piszą i się rozckliwiają nad gettem…
  Na Asłanowicza też było getto i Czerwonego Krzyża i co są tam bloki mieszkalne mamy je teraz zburzyć i postawić muzeum??!!!!!!! Po ulicach chodzili żydzi i co mamy całe miasto wyludnić i pozamykać interesy ??!!!!!! Już się tak nie zastawiajcie troskliwością pamięci bo inne narody się naszymi nie przejmują to raz drugie miejsca pamięci są przeważnie tam gdzie ofiary ginęły , a nie gdzie przechodziły i takie miejsca są więc argument odnośnie tego że z tej rampy ich wywożono jest z ***** wyjęty.

 6. Siedlczanin dodano 8 lat temu

  Najlepiej pracy w tym mieście nie ma , rozrywki też nie będzie to młodzi szybciej wyjadą , ale wcześniej znajdą sobie rozrywkę , ale wtedy przy takim bezrobociu i braku igrzysk dla młodych żeby odreagować frustrację będziecie się bali z zakupami ze sklepu wracać 🙂 Wtedy będziecie szczęśliwi. Najlepiej pozamyjkać wszystkie interesy w mieście będzie cisza , spokój i czysto bez hałasu 😀

 7. obserwator dodano 8 lat temu

  i kibiców pozamykać bo każdy kibić to chuligan 🙂 Pozdrówki dla F3

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?