SPIN

OCZAMI KOBIET: ”Miłość. Film Sławomira Fabickiego”

Aneta Borkowska wtorek, 2 kwietnia 2013, 10:38 Kultura, Wydarzenia
Kadr z filmu "Miłość. Film Sławomira Fabickiego" Fot. NK Siedlce

Kadr z filmu „Miłość. Film Sławomira Fabickiego” Fot. NK Siedlce

Fabicki tworzy intymne studium rozpadu szczęśliwego związku, kameralną psychodramę. Jako reżyser powstrzymuje się od pomagania im w rozwiązywaniu moralnych dylematów, woli dać im wolne pole do popisu i obserwować szczegółowo wszystkie reakcje, małe gesty i mniej lub bardziej udane próby rekoncyliacji. Nie atakuje widza emocjonalnym szantażem, ale też nie łagodzi rodzących się konfliktów. (Darek Kuźma/Onet)

W najbliższą środę (10 kwietnia) o godz. 19. w NoveKino na ekranie zobaczymy kolejny film z cyklu „Oczami Kobiet”. Tym razem będzie to dramat „Miłość. Film Sławomira Fabickiego”.

Filmowa historia skomplikowanej relacji małżeńskiej trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria i Tomek mają satysfakcjonującą pracę, urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku, ale Maria zataja pewne wydarzenie, które zmienia nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana długotrwałej próbie…

„Miłość. Film Sławomira Fabickiego”
reżyseria: Sławomir Fabicki,
aktorzy: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Adam Woronowicz,
gatunek: dramat/obyczajowy,
kraj produkcji: Polska,
rok produkcji: 2012,
czas trwania: 106 minut,

źródło: NoveKino Siedlce/onet

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?