SPIN

POLICJA: 3 wypadki, 7 rannych, 8 kolizji i 9 pijanych – bilans świąt

Aneta Borkowska wtorek, 2 kwietnia 2013, 11:20 Aktualnie, Wydarzenia

Policja podsumowała Święta Wielkanocne pod względem bezpieczeństwa na terenie powiatu siedleckiego. Jak wynika raportu przebiegły one spokojnie, gdyż siedlecka komenda nie odnotowała poważniejszych zdarzeń w tych dniach.

Na drogach doszło do 3 wypadków drogowych, w których 7 osób zostało rannych. Na szczęście nie było w nich ofiar śmiertelnych.

Do najpoważniejszego z nich doszło 1 kwietnia około godz. 17:50 w miejscowości Łupiny. Kierujący samochodem Renault Clio utracił panowanie nad pojazdem po czym uderzył w ogrodzenie, a następnie w drzewo. Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia pozostawiając w samochodzie 18 – letniego pasażera. Pasażer z poważnymi obrażeniami głowy w stanie śpiączki został przewieziony do szpitala. Wszystkie okoliczności tego wypadku wyjaśniane są obecnie przez policjantów z KP w Skórcu.

Ponadto doszło do 8 kolizji drogowych, a pełniący służbę funkcjonariusze zatrzymali 9 nietrzeźwych kierujących.

Rekordzista został zatrzymany przez policjantów z Komisariatu Policji w Skórcu w dniu 31 marca około godz. 11:03 w miejscowości Dąbrówka Ług. Był nim 34 – letni mieszkaniec woj. świętokrzyskiego, który kierował samochodem Renault Laguna mając w organizmie ponad 3,2 promila alkoholu.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?