SPIN

BARWY TEATRU: Single i remiksy

Aneta Borkowska środa, 3 kwietnia 2013, 11:48 Kultura, Wydarzenia

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza 14 kwietnia o godz. 19. na kolejną odsłonę projektu BARWY TEATRU. Tym razem na deskach Sceny Teatralnej wystawiony zostanie spektakl „Single i remiksy”.

Sztuka „Single i remiksy” Marcina Szczygielskiego to komedia demaskująca mechanizmy korporacyjnych stosunków i obnażająca rzeczywisty charakter życia wielkomiejskich singli, pozornie gloryfikujących swoją niezależność i swobodę, a tak naprawdę stających się niewolnikami wychwalanej przez siebie wolności i kariery.

Magda, kobieta sukcesu, prezes wielkiej korporacji wydawniczej, stawia na singli, bo przecież – jak mówi – singiel to najlepszy utwór na płycie. W firmie, którą dowodzi, szansę na karierę mają tylko single, więc wszyscy, którzy singlami nie są, wolą ukrywać swoje związki i małżeństwa. Gdy korporacja zostaje wchłonięta przez inną, większą, a nowe szefostwo postanawia zmienić charakter firmy na prorodzinny, Magda wpada w panikę. Tym większą, że do Polski wysłany zostaje nowy przełożony, którego zadaniem ma być zweryfikowanie przede wszystkim jej pracy. Magda natychmiast musi zdobyć partnera!

Produkcja: Impresariat Artystyczny „Koncert”,

Obsada: Katarzyna Glinka/Weronika Książkiewicz, Anna Mucha, Wojtek Medyński, Lesław Żurek,

Bilety na spektakl do nabycia w Punkcie Informacji Kulturalnej CKiS, tel. 25 644 68 00 w. 37

źródło: CKiS

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?