SPIN

Miasto walczy z zimą. Apel do kierowców o rozwagę

Aneta Borkowska czwartek, 4 kwietnia 2013, 09:08 Aktualnie, Wydarzenia

Jak poinformował nas rzecznik siedleckiego magistratu Paweł Mazurkiewicz ratusz walczy z nieodpuszczającą zimą. Przedłużono umowę na zimowe utrzymanie dróg z Przedsiębiorstwem Usług  Komunalnych. Firma wysłała na ulice swój sprzęt odśnieżający, o pomoc poproszono  także PWiK.

Obie firmy w tej chwili odśnieżają Siedlce. Niestety na głównych drogach zalegają duże warstwy błota pośniegowego, a na mniejszych duże warstwy śniegu. W niektórych miejscach śnieg zakrył poziome oznakowanie dróg, dlatego apelujemy do kierowców o rozwagę podczas jazdy.

opr. ab

7 komentarzy

 1. Widz dodano 9 lat temu

  Gdzie walczy ? Można było wczoraj wieczorem lub w nocy coś odśnieżyć dziś by takie sytuacji nie było , zrobiłem wczoraj ok 500 km po naszym Mazowszu i spotkałem jedną maszynę do śniegu stała na cpn.

 2. adam dodano 9 lat temu

  To ile tego śniegu spadło, że zasypało znaki pionowe? Dwa metry?

 3. teka dodano 9 lat temu

  Dokładnie: gdzie walczy? Na głównych ulicach koleiny – pierwsze pługi widziałem o 12:00 ale nie pojechały Sokołowska tylko Popiełuszki 🙁 a na sokołowskiej nadal koleiny 🙁

 4. ???? dodano 9 lat temu

  Co on opowiada. Bzdury.

 5. Aneta Borkowska dodano 9 lat temu

  Oczywiście chodziło i poziome. Dziękujemy 🙂

 6. motyl dodano 9 lat temu

  Znowu narzekanie. Ja wczoraj trzy razy odśnieżałem chodnik koło domu, a rano i tak był zasypany. Opady śniegu mają skończyć się z początkiem maja. Pozdrawiam

 7. xxx...... dodano 9 lat temu

  Nie było mowy o znakach pionowych tylko poziomych .

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?