SPIN

SPOŁECZEŃSTWO: Zobacz jak jeździ się po Siedlcach

Aneta Borkowska czwartek, 4 kwietnia 2013, 14:32 Aktualnie, Wydarzenia

Nasza redakcja dostała maila od czytelnika z filmikiem, który pokazuje jak wyglądają zasypane śniegiem drogi w Siedlcach. Filmik, jak twierdzi autor podpisujący się jako „vincent”, nagrany został dzisiaj.  

Filmik z kamerki samochodowej z dzisiejszego dnia o godzinie 10:00. Takich dróg w mieście jest wiele. Nikt się tym nie zajmuje mimo że jest to zagrożenie dla kierujących. Koła spadają z lodowych górek, z lodowego bruku. Autami rzuca na boki przy małych prędkościach. Drogowcy czekają na koniec opadów, natomiast powinni zagarnąć lód z drogi, który powstał w nocy w postaci jakby kamieni. Nie da się jeździć nawet przy prędkości 20 km/h. Na filmie przykładowo skrzyżowanie Wyszyńskiego i Starowiejska, dalej Kazimierzowska, potem Prusa. Koszmar. Mój film:

httpv://www.youtube.com/watch?v=VgCun3oNMgk

Za maila bardzo dziękujemy

ab (tekst zmieniony dzisiaj)

13 komentarzy

 1. motyl dodano 8 lat temu

  Co kit wciskacie na ekranie jest data 1 stycznia 2011 r. O co tu chodzi?

 2. PARKING MIEJSKI NA ROGU SIENKIEWICZA I WOJSKA POSKIEGO - TRAGEDIA dodano 8 lat temu

  stan nawierzchni, a raczej jej brak, wygląda gorzej niż droga z Kuźnic na Kasprowy, doły dzisiaj mierzyłem, niektóre mają grubo ponad 30cm, SKANDAL DO KWADRATU !

 3. xxx dodano 8 lat temu

  Pieniądze na odśnieżanie to pieniądze wywalane dosłownie w błoto. Tak trudno zrozumieć mieszkańcom, że każdy samorząd planuje kilka miesięcy wcześniej ile na ten cel może przeznaczyć z miejskiej kasy? Zima trwa w tym roku rekordowo długo, prawie 5 miesiąc! W Warszawie odśnieżarki już nie jeżdżą, bo kasy w miejskim budżecie brak. W większości miast i miasteczek w Polsce jest podobnie, więc dramatyzowanie w tym aspekcie jest lekko przesadzone. Więcej zrozumienia i cierpliwości, lada moment ma się ocieplić.

 4. aadd dodano 8 lat temu

  Miasto już zaczęło oszczędzać na pomnik…

 5. do aadd dodano 8 lat temu

  Miasto grosza nie wyda na pomnik. Pomnika nie buduje prezydent tylko komitet społeczny. Dowiedz się człowieku prawdy i dopiero wtedy bij pianę…Odnośnie odśnieżania jedźcie do większych miast i zobaczcie jaka jest tam sytuacja, zapewniam ze o wiele gorsza…i nikt z tego nie robi dramatu

 6. Lessing dodano 8 lat temu

  Czy autorowi filmiku śnieg zasypał słownik języka polskiego? Czy też nie posiada takiego, bo musiał zaoszczędzić na zaszpanowanie "kamerką" samochodową do nagrywania "filmików"? Jeśli tak, niepotrzebnie się ogranicza. Po co pisać "odśnierzanie", jeśli można od razu "odśnierzanko"?

 7. dr dodano 8 lat temu

  Pomnik powstanie z prywatnej kieszeni, zarówno sam monument jak i jego okolica. Miasto nie dołoży ani złotówki, skończmy z naginaniem prawdy.

 8. *siedlczanin dodano 8 lat temu

  Jaka redakcja taka wiarygodność. Tych reklam, które przez moment widać nawet już nie ma. Spisie bardziej weryfikować newsy.

 9. Micky Mouse dodano 8 lat temu

  Miasto nie da na pomnik to da PÓŁ MILIONA na katedrę – na jedno wyjdzie. Wystarczy jeden wykonawca i będzie po temacie.

 10. już dawać nie musi dodano 8 lat temu

  Bo dało – pół miliona idzie na… dach miedziany dla katedry, bo to zabytek. A pomnik – jak za prywatne, to i niech działkę kupią od miasta, niech potem płacą za oświetlenie, sprzątanie, etc.

 11. z sensem dodano 8 lat temu

  pan kierowca niech sie nauczy wreszcie po rondach jezdzic. Bo ma spore braki jak na razie.

 12. Xaveri dodano 8 lat temu

  @z sensem: Piszesz bez sensu! Przyjrzyj się dobrze! Miał przez 50 cm zwał śniegu wjechać na rondo?!

 13. z sensem dodano 8 lat temu

  prawym pasem piłować przez całe rondo żeby w lewo skręcić to wg Ciebie jest dobrze? można ominąć zwał ale na rondzie odpowiedni pas zająć.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?