SPIN

MKP Pogoń Siedlce: Mecz ze Stalą ODWOŁANY

Aneta Borkowska piątek, 5 kwietnia 2013, 13:28 Aktualnie, Wydarzenia

Spotkanie pomiędzy Pogonią Siedlce a Stalą Rzeszów zostało przełożone na inny termin (do ustalenia) ze względu na złe warunki atmosferyczne oraz zalegający śnieg na płycie boiska.

Bilety zakupione na mecz Pogoń Siedlce – Stal Rzeszów będą ważne na ten mecz w innym terminie, natomiast od poniedziałku (8 kwietnia) w siedzibie klubu przy ul. Jana Pawła II 6, będzie możliwość zwrotu zakupionych biletów.

źródło: MKP Pogoń Siedlce

4 komentarze

 1. okm dodano 8 lat temu

  No a gdzie podgrzewana plyta? Bo przeciez jest. Troche jak z dachem na narodowym

 2. Fan Antyradia dodano 8 lat temu

  A co nie można płyty boiska odśnieżyć? Podobno jest podgrzewana, warto sprawdzić czy to działa? A może to zbędny bajer? Parę milionów na to poszło i pewnie nigdy nie zadziała.

 3. asd dodano 8 lat temu

  A co wy myślicie, że boisko nie było odśnieżane ? Gdyby podgrzewanie nie działało to taka decyzja zapadalaby wczesniej. Mieli w wodzie po kostki grać ? To nie basen.

 4. ...a Garbaczewski za co kasę bierze? dodano 8 lat temu

  No Panie Garbaczewski!!! (nasz siedlecki Dyzmo) za co kasę sie bierze ARMS? ma Pan z szóstkę może i do ręki, i co? łopaty się nie chce wziąć? Darmozjad z Pana …Jak wodzie po kostki?, śnieg trzeba było systematycznie wybierać i wywozić a nie czekać na ducha św.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?