SPIN

Kabaret Ani Mru-Mru

Aneta Borkowska wtorek, 9 kwietnia 2013, 09:42 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 13 kwietnia (sobota)o  godz. 16. i 19. na występ kabaretu Ani Mru-Mru. Sala Widowiskowa „Podlasie”.

Podczas dwugodzinnego występu na scenie nie zabraknie brawurowego wykonania muzyki ludowej, widzowie dowiedzą się kto w kabarecie najbardziej dba o dietę, co można robić w domu spokojnej starości i jak zwykle będą mogli uczestniczyć w programie, a niektórzy zabiorą ze sobą wyjątkową pamiątkę.

„Nuda, rutyna i odcinanie kuponów” to najkrótsza charakterystyka zblazowanych gwiazd.  Po wielu latach występów kabaretowych na całym świecie, niezliczonych realizacjach telewizyjnych i  zaskarbieniu sobie sympatii fanów kabaret Ani Mru-Mru mógłby do tej grupy dołączyć. Jest jednak dokładnie odwrotnie , a swoim nowym programem, pod właśnie takim tytułem – „Nuda, rutyna i odcinanie kuponów” Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek udowadniają, że nie są znudzonymi swoją pracą gwiazdami, a mistrzami rozbawiania w szczytowej formie.

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?