SPIN

Radni dzisiaj będą dyskutować o tunelu

Aneta Borkowska wtorek, 9 kwietnia 2013, 10:29 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj (9 kwietnia) o godz. 18. w siedleckim magistracie odbędzie się posiedzenie Komisji Gospodarki Przestrzennej i Środowiska. W całości będzie ono poświęcone budowie tunelu pod  torami.

ab

8 komentarzy

 1. a gdyby..... dodano 8 lat temu

  a gdyby tak radnym zechciało się podyskutować nad budżetem Miasta???? Może pomyśleli by nad zwiększeniem dochodów, bądź cięciem kosztów????? A o przesadzonym przez PKP projekcie, czyli o niczym – będą dyskutowac , czytaj "lansować" się.

 2. Luki dodano 8 lat temu

  Wiadomo od dawna, ze budowa tunelu jest przesądzona dzięki dotacjom U.E. I prawda jest ze będzie to lansowanie sie radnych bo sprawa dawno załatwiona ale może władze miasta o tym nie wiedzieli a to możliwe bo przekaz jest marny.

 3. y. dodano 8 lat temu

  Cóż tam, że przesądzona. Co mają robić cały dzień? W Internecie siedzieć? A tak to kawy się napiją, ciastko zjedzą…

 4. warszawiak dodano 8 lat temu

  Dyskutowali i co ustalili?

 5. dr dodano 8 lat temu

  brawo za komentarz dla "y.", "w internecie siedzieć", ot to to! różne "bezradni" mają nicki w internecie, niektórzy mają po kilka, niektórzy po kilkanaście

 6. ja to nie Ty dodano 8 lat temu

  Proponuję podyskutować na temat hucznej imprezy przy odkryciu pomnika L. Kaczyńskiego. Trzeba zorganizować pochód przez główne ulice miasta, pokaz sztucznych ogni, przelot F-16 nad siedleckim niebem i opłacić biskupa.

 7. Realista dodano 8 lat temu

  Żeby o czymś podyskutować, trzeba znać temat. A radni niekoniecznie mają o tym pojęcie. Jak ktoś słusznie zauważył łykną parę ciastek, chlupną po kawie i zostawią po sobie trochę smrodu.

 8. satyryk dodano 8 lat temu

  No i co tam się działo? Co z tunelem?

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?