SPIN

POLICJA: Okradali pacjentów szpitala

Aneta Borkowska piątek, 12 kwietnia 2013, 10:13 Aktualnie, Wydarzenia

Dzisiaj (12 kwietnia) około godz. 6.30 dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o zatrzymaniu na terenie Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach mężczyzny, który próbował okraść jednego z pacjentów przebywających w tej placówce.

Zatrzymania sprawcy dokonał pacjent wraz z pracownikiem ochrony w czasie gdy złodziej przeszukiwał szafkę pacjenta. Na miejsce natychmiast skierowano patrol interwencyjny. Przybyli funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna ten miał wspólnika. Policjanci zatrzymali drugiego z mężczyzn przed budynkiem szpitala, a podczas kontroli znaleźli w jego plecaku telefon komórkowy skradziony drugiemu pacjentowi.

Obydwaj zostali przewiezieni do siedleckiej komendy w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawcami okazali się 46 – letni mieszkaniec gm. Siedlce oraz 40 – letni mieszkaniec gm. Przesmyki. Podczas przeprowadzonego badania stwierdzono, że obydwaj mają w organizmach po ponad 3 promile alkoholu. W najbliższym czasie zatrzymani za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem.

autor: nadkom Jerzy Długosz, KMP Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?