SPIN

Książka zamiast marihuany. Sojusz rozdawał literaturę ZDJĘCIA

Aneta Borkowska wtorek, 23 kwietnia 2013, 18:22 Aktualnie, Wydarzenia

2,5 tysiąca książek przygotował siedlecki Sojusz Lewicy Demokratycznej w ramach akcji „Książka zamiast marihuany”. W samo południe przed zabytkową Halą targową sympatycy i członkowie SLD rozdawali je każdemu kto ustawił się w kolejce. Dość pokaźnej kolejce.Książka zamiast marihuany” to ogólnopolska akcja Sojuszu. W całym kraju rozdano ok. 100 000 woluminów.

bg

Fot. A.Borkowska

 

5 komentarzy

 1. nonick dodano 8 lat temu

  Świetna akcja. Gratuluję SLD pomysłu.

 2. y. dodano 8 lat temu

  Były książki za darmo to brali…a kto tam patrzył czy to zamiast marihuany czy nie 🙂

 3. jhgjg dodano 8 lat temu

  Jaki świetny pomysł? Ksiązka zamiast marychy. Rzeczywiście piekny przyklad dla młodzieży. Ale co tam młodziez, liczy się PR. NACZYTALI SIĘ koncepcji wesołej partii i myśłą, że margines będzie decydował. Inni jak widziałem rozdawali chyba tez książki ale o "marichuanie". Też znakomity pomysł, Slupki może pojdą w górę? I jedny i drugim móże, a może nie, a może ttrzeba się napalić albo napić i zorganizować konferencje prasową. Polacy nic się nei stało?

 4. y. dodano 8 lat temu

  Z całym szacunkiem, ale z powyższego komentarza nic nie zrozumiałem 😉

 5. Wyrzykowski dodano 8 lat temu

  Jak widzę przyszła sama młodzież 🙂 O czym były książki i kto je sfinansował? Strzelam, że z budżetu… A o treść pytam z powodu p. Tomasza Kality, który chwalił się przed kamerami swoją kolekcją dzieł Lenina. Bo wtedy już lepsza byłaby ta marihuana 🙂

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?