SPIN

Matwiejczyk nowym radnym?

Beata Głozak wtorek, 23 kwietnia 2013, 15:00 Aktualnie, Wydarzenia

Siedlecka rada miasta zmieni swój skład. W związku z niedawną śmiercią radnego Leszka Gadomskiego na najbliższej sesji miejskiej radni podejmą uchwałę ws. wygaśnięcia jego mandatu. Zgodnie z ordynacją wyborczą w fotelu na tym miejscu zasiądzie osoba, która z listy nr 5 (Prawo i Sprawiedliwość) w okręgu nr 3 zdobyła kolejny po Gadomskim wynik w wyborach samorządowych w roku 2010. Taką osobą jest Stefan Józef Matwiejczyk (219 głosów), prezes Banku Żywności w Siedlcach. Jeżeli ten nie wyrazi zgody następna w kolejce jest Hanna Demczenko (139 głosów) a dalej Bożena Wojciuk (95 głosów).

bg

 

5 komentarzy

 1. Zorientowany dodano 9 lat temu

  Stefan a nie Józef. I do tego Prezes Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej Zarządu Rejonowego w Siedlcach a nie Banku Żywności.

 2. nonick dodano 9 lat temu

  A czy jego stanowisko nie dyskwalifikuje go w temacie objęcia mandatu radnego? PKPS pozyskuje bardzo duże środki na swoją działalność z budżetu miasta.

 3. robson dodano 9 lat temu

  do "nonick" – proszę podać, w której pozycji budżetu jest zawarta dotacja dla PKPS i nie podawać nieprawdziwych informacji

 4. siedlczanka dodano 9 lat temu

  nie Wojcik tylko Wojciuk Bożena

 5. Teresa dodano 8 lat temu

  Panie Robson pomylił pan dwa pojęcia pani nonick napisała ze pozyskuje środki na działalność – (czytanie ze zrozumieniem a nie zarzuciła ze dostaje dotacje) a pozyskuje bardzo dużo bo i na usługi opiekuncze ,na noclegownie ,na magazyn i wygrywa wszystkie przetargi własnie na tego typu dzialalność.Poza tym moge stwierdzic i biore za to odpowiedzialnosc ze niszczyli w PKPS-ie dokumenty z akt osobistych pracownikow a niszczono aneksy do umów -Moje i innych opiekunek -Fałszujac zatrudnienie -nawet Inspekcja pracy w protokule w 2013 roku sprawdzajac nasze akta stwierdzial ze pracowalam na cały etat w latach 2008-2012 ,gdy tymczasem ja mialam umowe na 3/4 etatu takich ludzi własnie sie bierze na "za-Radnych"

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?