SPIN

RUGBY: W niedzielę mecz z drużyną Arka Gdynia

Aneta Borkowska czwartek, 25 kwietnia 2013, 09:51 Aktualnie, Wydarzenia

Wszystkich kibiców rugby zapraszamy na mecz Ekstraligi pomiędzy Awenta Pogoń Siedlce a Arką Gdynia. Spotkanie odbędzie się 28 kwietnia (niedziela) o godz. 14. na głównej płycie stadionu na ul.Jana Pawła II.

Arkowcy to przeciwnik z najwyzszej półki, który kontynuuje swoją zwycięską passę w rozgrywkach. W sobotę na Narodowym Stadionie Rugby „Buldogi” pokonały Mater Pharm Budowlanych Łódź 21:18 (11:0). Było to siódme zwycięstwo z rzędu w Ekstralidze Rugby, natomiast ostatnią porażkę gdynianie zanotowali na swoim koncie właśnie z łodzianami w końcówce września 2012r.

Siedleccy rugbiści muszą w niedzielę pokazać charakter i waleczność jaką prezentowali w rundzie jesiennej aby pokonać utytułowanego przeciwnika i zrehabilitować się za wyjazdową  porażkę w minioną sobotę w lidze z Budowlanymi Lublin 9-16.

opr. ab

7 komentarzy

 1. lewoskręt dodano 8 lat temu

  jak tak dalej ARM Siedlce będzie dysponować płytą boiska głównego boiska w Siedlcach i będzie wpuszczać RÓGBISTUW na płytę to nasi kopacze nie będą mieli gdzie grać…. ciekawe ile będzie później kosztować wymiana murawy ?!!

 2. qqq dodano 8 lat temu

  Rugbiści to ekstraklasa a piłkarze…

 3. F3 dodano 8 lat temu

  jak taka ekstraklasa to czemu max. 50 osób będzie na meczu ? pomimo, że wjazd za free ??? na II Pogoń przychodzi więcej niż na rugby.

 4. lewoskręt dodano 8 lat temu

  do qqq: chwalisz naszych Ekstraligowych rugbistów a Pan Rugbista zechce zauważyć ile jest w Polsce klubów rugby – w Polsce zrzeszonych jest 18 klubów (w czym ekstraligowa Arka Gdynia ma rezerwy wytrzepując w I lidze) Rugby !!grających na trzech szczeblach rozgrywkowych tj. w Ekstraliga 8 klubów – w I lidze 6 klubów – oraz w II lidze 4 kluby – …. chce tylko w ten sposób zobrazować na jakim jest poziomie ta cała ekstraliga gdzie na mecz mistrzowski czy pucharowy na stadionie w Siedlcach przychodzi średnio po ok 100 osób i czy jest to warte niszczenia głównej płyty boiska w Siedlcach ?!
  Ciekawe kiedy ARM Siedlce pójdzie po rozum do głowy – zapewne w momencie kiedy będzie zmuszona wymienić zniszczoną płytę boiska głównego po piłkarzach grających w sobotę a w niedziele poprawiającą jej kondycję rugbistach… trawa nie ma możliwości zregenerować się.
  Koszt wymian płyty pewnie ok 1 ml zł.

 5. Tomek dodano 8 lat temu

  Tak ich występy są tego warte, nawet kosztem zniszczenia trawy. Takich emocji nie doświadczysz nawet w reprezentacji piłki nożnej nie mówiąc o naszych lokalnych piłkarzach. Charakter i wolę walki jaką zostawiają na boisku nie odda żaden mecz piłki nożnej . Dlatego warto!!!

 6. lewoskręt dodano 8 lat temu

  do Tomek. Odpowiedz tak zdecydowanie w takim wypadku gdzie będzie rozgrywać mecze twoja drużyna tj. Rugby gdy płyta boiska nie będzie się już nadawać do użytku ?!

 7. Tomek dodano 8 lat temu

  Z tym pytaniem proszę się zwrócić do organizatorów meczów.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?