SPIN

z sesji: Radni będą apelować dwukrotnie

Beata Głozak sobota, 27 kwietnia 2013, 15:40 Aktualnie, Wydarzenia

Do dyrektora mazowieckiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia oraz do organów państwowych – dwa apele wypłyną od miejskich radnych po wczorajszej sesji. W pierwszym przypadku jest to prośba o zwiększenie kontraktu na świadczenia kardiologiczne w szpitalu miejskim. Drugi apel dotyczy trudnej sytuacji firmy Polimex-Mostostal. Radni proszą w nim m.in. premiera Polski i ministrów o wszczęcie działań ratujących firmę. 

bg

4 komentarze

 1. oregon; dodano 8 lat temu

  W pierwszym przypadku jest jakiś cień szansy,ale osobiście w to nie wierzę.W drugim niech radni sobie darują,Tusk po "Locie" nie pomaga firmom i tutaj się z nim zgadzam.Niech były Prezes spółki pomoże.

 2. beznadzieja dodano 8 lat temu

  Czy ci rozgarnięci radni wiedzą jakie mają kompetencje? Czy wiedzą jakie mają uprawnienia? Niech się SKUTECZNIE zajmą tym, do czego zostali wybrani, a nie namawiają premiera czy ministra, żeby zajmować się PRYWATNĄ firmą!

 3. obserwator II. dodano 8 lat temu

  Kto pamięta początek połączenia Mostostalu z Polimex?Kto był bankrutem i wprowadził nowe rynki i jakim kosztem.Jeśli idzie o szpital to wiadomo nie od dziś,że NFZ to nie odpowiednia firma do kontraktowania usług,bo przecież nikt nie wie ile osób zachoruje i na co.Wracając do Polimex-Mostostal to może i dobrze jak to upadnie jak Stalchemak,który też miał przyrost administracji,prezesów i pensyjki bez opamiętania i tylko szkoda tych ludzi co tam pracują bo prezesów to mi nie jest żal oni sobie krzywdy nie zrobią.

 4. obserwator dodano 8 lat temu

  Dlaczego rani nie apelują do Kaczyńskiego? Według starego porzekadła "Jak bieda to do Żyda , a jak po biedzie to pocałuj mnie w d….ę mój Żydzie". Jak jest dobrze, to Tusk gorszy niż zaraza, a jak bieda to już idzie go strawić – cynizm i obłuda. Dlaczego Kaczyński jeszcze nie przyjechał do Siedlec i nic nie zaradził. Na południe jeździ nawet do małych miejscowości i ma czas, a tu są takie poważne sprawy, spore miast, matecznik PiS-u i nic, a taki ponoć wszechwiedzący i mający radę na wszystko? Powodzenia i niszczcie dalej.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?