SPIN

XVIII Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej

Aneta Borkowska niedziela, 5 maja 2013, 22:10 Kultura, Wydarzenia

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na XVIII Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej, który odbywać się będzie w dniach od 14 do 17 maja.

Miejski Ośrodek Kultury w Siedlcach szczególną uwagę poświęca działaniom przedszkoli i szkół w zakresie amatorskiego ruchu artystycznego. Swoistym podsumowaniem jest organizowany cykliczne od 1996 r. Miejski Festiwal Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej, który ma na celu prezentację dorobku artystycznego w różnych dziedzinach sztuki, popularyzację twórczości, jej walorów artystycznych i wychowawczych, wymianę doświadczeń i pomysłów w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą uzdolnioną artystycznie.

Festiwal ma na celu prezentację dorobku artystycznego w różnych dziedzinach sztuki, popularyzację twórczości, jej walorów artystycznych i wychowawczych, wymianę doświadczeń i pomysłów w zakresie pracy z dziećmi i młodzieżą uzdolnioną artystycznie. Corocznym przesłuchaniom towarzyszy niezmiennie wysoki poziom prezentacji oraz ich mnogość, co najlepiej świadczy o tym, że miejskie placówki oświatowe są bardzo aktywne w sferze wychowania artystycznego a Festiwal pomimo mijających lat nie traci na atrakcyjności.

Terminy przesłuchań:

SOLIŚCI I ZESPOŁY WOKALNE (opieka merytoryczna – Sylwia Walczuk):
14 maja (wtorek) o godz. 9. – Sala Widowiskowa „Podlasie”,

ZESPOŁY TANECZNE (opieka merytoryczna – Magdalena Czmoch):
15 maja (środa) o godz. 9. – Sala Widowiskowa „Podlasie”,

ZESPOŁY TEATRALNE (opieka merytoryczna – Agnieszka Zoruk):
16 maja (czwartek) o godz. 9. – Sala Widowiskowa „Podlasie”, W przypadku dużej liczby zgłoszeń Organizator zastrzega możliwość realizacji przesłuchań w dodatkowym terminie tj. 17 maja (piątek)

Koncert Laureatów odbędzie się 8 czerwca (sobota) o godz. 15. w Siedleckim Amfiteatrze. W przypadku złej pogody koncert odbędzie się w hali sportowej Ośrodka Sportu Agencji Rozwoju Miasta Siedlce przy ul. Prusa 6.

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?