Pogoń remisuje. A miało być tak pięknie

Beata Głozak sobota, 11 maja 2013, 23:59 Sport

Zapowiadało się idealnie, ale ostatecznie siedleccy piłkarze z dzisiejszego spotkania zgarnęli 1 punkt. Podopieczni trenera Piotra Szczechowicza zremisowali dzisiaj z Wisłą Płock 2:2. Obie bramki dla biało-niebieskich zdobył Adam Czerkas i obie padły w pierwszej części spotkania.

W 14 minucie żółtą kartkę zobaczył zawodnik gości Paweł Magdoń. Po dośrodkowaniu Marcina Stromeckiego piłkę w siatce gości mieścił Adam Czerkas zapewniając Pogoni prowadzenie w meczu. W 25 minucie żółtą kartką za przewinienie w polu karnym został ukarany Łukasz Nadolski, zawodnik gości. Rzut karny wykonuje Adam Czerkas i zdobywa kolejnego gola. Kilka minut później kapitan siedlczan Robert Kwiatkowski schodzi z boiska po tym jak dostał czerwoną kartkę. W drugiej połowie za kontuzjowanego Czerkasa wszedł Paschal Ekwueme. Dobrze w pierwszych minutach drugiej połowu spisywał się bramkarz Pogoni Jacek Kozaczyński, ale po zamieszaniu w polu karnym biało-niebieskich w 51 minucie meczu kontaktowego gola zdobył Łukasz Sekulski a 2 minuty później wyrównująca bramkę Tomasz Grudzień.