SPIN

Gramy dla Mamy – koncert

Aneta Borkowska piątek, 17 maja 2013, 09:28 Kultura, Wydarzenia

W niedzielę (26 maja) o godzinie 16. na siedleckim Amfiteatrze rozpocznie się koncert zatytułowany „Gramy dla Mamy” w wykonaniu Orkiestry Wojskowej w Siedlcach pod kierownictwem por. Dariusza Kaczmarskiego.

Wykonywanej na żywo muzyce towarzyszyć będą soliści Teatru ES: Gabriela Kardacz, Marcin Sójka i Robert Protasewicz. Koncert „Gramy dla Mamy” to niezwykłe wydarzenie – muzyka lat 50., 60. i 70. przygotowana specjalnie z myślą o Dniu Matki. W ciekawej kreacji scenicznej muzycy i soliści zaprezentują polską i zagraniczną muzykę rozrywkową w nowych aranżacjach oraz wiązankę polskich melodii filmowych.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć nowe brzmienie takich utworów jak m.in. „List do Matki” czy „Czas” skomponowane specjalnie na tę okazję przez Stanisława Śliwińskiego.

Organizatorami koncertu są Miasto Siedlce, Miejski Ośrodek Kultury i Centrum Kultury i Sztuki im. A. Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce. Wstęp wolny – w przypadku złej pogody koncert przeniesiony do CKiS.

Kierownictwo muzyczne: por. Dariusz Kaczmarski, Waldemar Koperkiewicz. Koncert poprowadzi: Mariusz Orzełowski.

źródło: CKiS (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?