SPIN

SPORT: W sobotę mecz Ekstraligi Rugby

Aneta Borkowska środa, 22 maja 2013, 09:30 Aktualnie, Wydarzenia

W sobotę (25 maja) o godz. 13. na boisku nr 3 przy ul.Jana Pawła II 6 odbędzie się mecz Ekstraligi Rugby jakiego w historii siedleckiego rugby jeszcze nie było.

Nasi zawodnicy jako beniaminek awansowali do najlepszej czwórki po rundzie zasadniczej i zmierzą się w pierwszym meczu półfinałowym Mistrzostw Polski z Arką Gdynia. Stawką dwumeczu jest gra w wielkim finale, natomiast przegrany będzie musiał zadowolić się walką o brąz. Nasi rywale to drużyna, która zajęła pierwsze miejsce w sezonie zasadniczym i jest głównym faworytem do gry w wielkim finale.

Komentarze (1)

  1. kibic dodano 8 lat temu

    Na boisku numer 3 ????A dlaczego nie na boisku numer 1 ??????????? Walka o Mistrzostwo Polski to chyba za niska ranga spotkania dla naszego małego światka sportowego żeby rozgrywać na głównej płycie. Tak to jest jak się wrzuca drużynę ekstra ligi do trzeciego koszyka. Podobno przewodniczący komisji sportu grał kiedyś w rugby i był jednym z współzałożycieli tej dyscypliny w naszym mieście.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?