SPIN

Pozbądź się odpadów wielkogabarytowych za darmo

Aneta Borkowska czwartek, 23 maja 2013, 09:48 Aktualnie, Wydarzenia

W dniach 27 maja – 11 czerwca w mieście będzie przeprowadzana akcja bezpłatnego odbierania odpadów wielkogabarytowych, czyli takich które ze względu na wymiary lub wagę nie mieszczą się do pojemnika na pozostałe śmieci.

Odpady będą wywożone w godz. 7-15. Zainteresowani mieszkańcy proszeni są o wystawianie sprzętów przed posesjami lub przy osłonach śmietnikowych na osiedlach mieszkaniowych.

Odpady wielkogabarytowe  to: stare meble (stoły, krzesła, kanapy), dywany, wózki dziecięce, materace, pierzyny, itp. Z akcji wyłączony jest sprzęt elektryczny i elektroniczny, który jest także bezpłatnie odbierany jest co sobotę, w wyznaczonych punktach zbiórki w różnych dzielnicach Siedlec.
Do odpadów wielkogabarytowych nie należą: deski drewniane, belki, panele, ramy okienne, drzwi, płoty, jak również części samochodowe, kosiarki spalinowe, odpady remontowe, odpady ogrodowe, worki na śmieci lub kartony z odpadami domowymi.

Dokładne terminy dla poszczególnych ulic na stronie Urzędu Miasta Siedlce

źródło: UM Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?