SPIN

Krzysztof Prokurat w koncercie „Filmowy Fortepian”

Aneta Borkowska piątek, 24 maja 2013, 12:38 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 2 czerwca (niedziela) o godz. 17. do Sali Białej na koncert z cyklu Niedzielny Salon Muzyczny. Na scenie tym razem zaprezentuje się Krzysztof Prokurat w koncercie „Filmowy Fortepian”.

Podczas recitalu usłyszymy muzykę z takich filmów jak: Piraci z Karaibów, Gwiezdne wojny, Miasteczko Twin Peaks, The James Bond, Polskie drogi, Titanic, Zmierzch, Król Lew, Love Story, Amelia, Pearl Harbor.

Krzysztof Prokurat pochodzi z Siedlec. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobył Pierwszą Nagrodę Młodych Talentów w Woli Suchożeberskiej i został wyróżniony na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym w Płocku. W 1997 roku był stypendystą „Piano Master Class” w Zurychu, a w 2001 i 2007 otrzymał stypendium Prezydenta Miasta Siedlce. Jest dyplomowanym nauczycielem. Prowadzi klasę fortepianu I i II stopnia w Zespole Szkół Muzycznych w Siedlcach. Z powodzeniem realizuje solową działalność koncertową. Podczas swoich występów prezentuje szerokie spektrum repertuaru – od utworów barokowych po szlagiery muzyki filmowej i rozrywkowej.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w kasach Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach przy ul. Pułaskiego 6 oraz Sienkiewicza 63. 

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?