SPIN

OCZAMI KOBIET: Oszukane

Aneta Borkowska poniedziałek, 3 czerwca 2013, 11:11 Kultura

„Oszukane” to kino, w którym odnajdzie się każdy. Bo pokazuje jak nieprawdopodobną siłę potrafi znaleźć w sobie człowiek, gdy los wystawia go na wielką próbę. „Film stawia takie pytania, które ważne są zarówno dla bardzo młodych widzów, jak i dla całkiem dojrzałych: kim jestem, kogo kocham, kto jest dla mnie najważniejszy, co zrobię, gdy stracę tę najważniejszą na świecie osobę.” (producentka filmu Krystyna Lasoń).

W najbliższą środę (5 czerwca) o godz. 19. w NoveKino na ekranie zobaczymy kolejny film z cyklu „Oczami Kobiet”. Tym razem będzie to dramat „Oszukane”.

Przypadkowe spotkanie dwóch bardzo podobnych do siebie nastolatek prowadzi je do odkrycia nieprawdopodobnej pomyłki sprzed lat… Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami to historia sióstr podmienionych w szpitalu, która kilka lat temu wstrząsnęła Polską. Głównie jednak wstrząsnęła życiem dwóch rodzin, które od tego momentu nigdy już nie będzie takie samo… Nowe życie sióstr szybko okaże się mieć tylko pozornie słodki smak. Ile warte jest poznanie prawdy? Czy miłość może rozgrzeszyć wszystkie nasze działania? Czy obu rodzinom uda się wyjść zwycięsko z próby, którą zgotował im los?

Oszukane
reżyseria: Marcin Solarz,
aktorzy: Katarzyna Herman, Artur Żmijewski, Karolina Chapko, Paulina Chapko, Ewa Skibińska,
gatunek: dramat,
kraj produkcji: Polska,
rok produkcji: 2013
dodatkowe informacje: Filmweb, IMDb, zwiastun

źródło: NoveKino Siedlce

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?