SPIN

POLICJA: Cysterna z gazem zablokowała trasę

Aneta Borkowska wtorek, 4 czerwca 2013, 13:24 Aktualnie

Dzisiaj (4 czerwca) około godz. 4.05 nad ranem dyżurny siedleckiej komendy został powiadomiony o groźnym zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej 2 w okolicach wiaduktu w miejscowości Żelków, w którym uczestniczyła cysterna przewożąca gaz.

Jak wynika z wstępnych ustaleń obecnych na miejscu policjantów, kierujący samochodem typu TIR cysterna z przyczepą, jadąc w kierunku Warszawy z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze i doprowadził do wywrócenia się pojazdu. W chwili obecnej ruch na drodze krajowej 2 na tym odcinku jest całkowicie zablokowany, a podróżni kierowani są przez funkcjonariuszy na wyznaczone objazdy.

Służby ratunkowe zabezpieczyły miejsce zdarzenia i w chwili obecnej oczekiwany jest przyjazd drugiej cysterny, do której przepompowany zostanie gaz. Po zakończeniu tej czynności leżący skład pojazdów zostanie podniesiony. Utrudnienia w ruchu na tym odcinku drogi krajowej 2 potrwają jeszcze co najmniej kilka godzin.

autor: nadkom. Jerzy Długosz, KMP w Siedlcach

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?