SPIN

Koncert zespołu Dwa Słowa

Aneta Borkowska środa, 12 czerwca 2013, 12:00 Kultura

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza 25 czerwca o godz. 19:30 na koncert zespołu Dwa Słowa „Być wszędzie, gdzie nas nie ma”. Skwer przy fontannie (w przypadku złej pogody koncert odbędzie się w Sali Białej). Wstęp wolny.

Zespół „Dwa Słowa” powstał w tym roku i działa pod opieką artystyczną Macieja Turkowskiego. W skład zespołu wchodzą muzycy i wokaliści, którzy wraz z zaproszonymi gośćmi realizują autorskie projekty artystyczne. Jest to grupa licealistów i studentów, którzy solowo i w różnych składach zajmują się piosenką literacką, poezją śpiewaną i szeroko rozumianą muzyką z kręgu „Krainy łagodności”. Swój warsztat doskonalą poprzez próby, warsztaty wokalne i uczestnictwo w przeglądach artystycznych.

Zespół wystąpi w składzie: Maria Misiak, Paulina Wereniuk, Ewelina Szałkiewicz, Milena Malinow¬ska – śpiew; Małgorzata Grochowska – skrzypce, Piotr Posiadała – gitara, Damian Kryński – fortepian, Maciej Turkowski – gitara.

W programie usłyszymy zarówno autorskie kompozycje Macieja Turkowskiego jak również znane utwory polskich artystów sceny muzycznej w nowych, ciekawych aranżacjach. Jest to doskonała propozycja na dobry początek wakacji.

źródło: MOK (reklama)

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?