SPIN

Na wypełnienie deklaracji mamy już tylko dwa dni

Aneta Borkowska czwartek, 13 czerwca 2013, 11:13 Aktualnie

Pojutrze, czyli 15 czerwca mija termin składania tzw. deklaracji śmieciowych przez siedlczan. Będą one podstawą do naliczenia opłat za wywóz odpadów w nowym systemie, który wejdzie w życie 1 lipca.

Miasto rozprowadziło formularze pod koniec maja. Przypominamy, że w blokach zebranie i dostarczenie deklaracji jest obowiązkiem zarządcy bloku. Mieszkańcy domków jednorodzinnych dokumenty do urzędu miasta  muszą składać sami. Osoby, które nie złożą deklaracji w terminie dostaną wezwanie z ponagleniem. Jeżeli nie zrobią tego wcale opłata zostanie naliczona w drodze decyzji administracyjnej na podstawie danych z ewidencji ludności.

Przypomnijmy, że w Siedlcach opłata za wywóz nieczystości będzie naliczana od osoby zamieszkałej a nie zameldowanej w danym lokalu.

3 komentarze

 1. Agent dodano 8 lat temu

  Czyli 15 w sobotę urząd będzie czynny jak rozumiem??

 2. bankier dodano 8 lat temu

  "(…) Jeżeli nie zrobią tego wcale opłata zostanie naliczona w drodze decyzji administracyjnej na podstawie danych z ewidencji ludności.(…) – spoko – w mieszkaniu w którym mieszkam nikt nie jest zameldowany… Opłata 0 PLN.

  • milek dodano 8 lat temu

   No i to jest właśnie ta polska uczciwość. Wymagamy od innych, a sami jesteśmy cacy.

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?