SPIN

POLICJA: Zatrzymany sprawca pobicia

Aneta Borkowska poniedziałek, 8 lipca 2013, 13:13 Aktualnie

Siedleccy policjanci w niedzielę (7 lipca) zatrzymali sprawcę rozboju. Mężczyzna pobił 21-letniego mieszkańca powiatu siedleckiego a następnie zabrał mu telefon komórkowy oraz pieniądze.

Dyżurny siedleckiej komendy w niedzielę około godziny 15.50 przyjął zgłoszenie, iż w rejonie ul. Plac Zdanowskiego został pobity mężczyzna. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że sprawca zaatakował 21-latka, a następnie ukradł jego telefon komórkowy oraz portfel, w którym znajdowały się  dokumenty i pieniądze. W toku prowadzonych czynności okazało się, że mężczyźni się znają, a tego dnia mieli wspólnie spożywać alkohol.

35-letni sprawca rozboju został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Skradzione rzeczy zostały odzyskane i zwrócone właścicielowi. W najbliższym czasie mężczyzna  odpowie za rozbój, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

autor. sierż. szt.  Edyta Barycka

Dodaj komentarz

Czy wyrażasz zgodę na udostępnienie swoich danych zgodnie z Polityką prywatności oraz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy?